Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Прем’єр-міністр підбив підсумки діяльності Уряду в 2013 році Роздрукувати

Голова Вінницької обласної Ради, уповноважений Національного конгресу місцевого самоврядування С.Татусяк взяв участь в останньому цьогорічному засіданні Кабінету Міністрів України, яке відбулося 25 грудня.

В ході засідання Прем’єр-міністр Микола Азаров охарактеризував роботу Кабінету Міністрів протягом 2013 року.

– Отже, що нам вдалося? Після трьох з половиною років наполегливої роботи по зміні кабального газового контракту Президент України, образно кажучи, зняв газовий зашморг з нашої економіки, який коштував народу 20 мільярдів доларів, переплачених за газ. Ліквідована зрада уряду Тимошенко.

Глава держави домовився про відновлення нормального торгово-економічного режиму з Російською Федерацією. В умовах світової рецесії і падіння товарообороту з Росією Уряд виконав всі соціальні зобов'язання держави, які не зменшувались, не були заморожені, як в інших країнах, а навпаки збільшувалися: чотири рази поспіль протягом року, – сказав М.Азаров.

Глава Уряду зазначив, що у 2013 році країна уникла падіння валового внутрішнього продукту. Уряд не допустив розкручування інфляційних процесів. Зростання цін на основні товари «споживчого кошика» не перевищить за рік 1%.

– Ми втримали від девальвації національну валюту. У найскладніших умовах ми не просто виживали, а й будували дороги, мости, лікарні,школи, дитячі садки, запускали нові підприємства, – наголосив М.Азаров.

І назвав деякі: запуск енергоблоку Дністровської ГЕС, будівництво Ташлицької ГАЕС, модернізація каскаду Дніпровських ГЕС, реконструкція енергоблоків теплоелектростанцій, запуск плавучої бурової установки «Незалежність», розвідка газових родовищ компаніями Шеврон, Шелл, Ексон Мобіл.

– Оновлено рухомий склад автобусного і тролейбусного парків у м.Вінниця, тут же збудована нова трамвайна лінія. Оновлено рухомий склад тролейбусного парку в Чернігові та Хмельницькому. Продовжується будівництво сучасного лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит». Збудовано ділянки автомобільних доріг з розв’язками на Криворізькому шосе, на ділянці автотраси Київ – Луганськ – Ізварине у м.Дніпропетровськ; шляхопровід по проспекту Адмірала Сенявіна у м.Херсоні. Розпочато будівництво нового Бескидського тунелю. Введені в експлуатацію ще дві станції Куренівсько-Червоноармійської лінії метрополітену в Києві, – перерахував Прем’єр-міністр.

Також, продовжив він, у 2013 році уже придбано 400 шкільних автобусів. Україна зібрала рекордний урожай – більше 63 мільйонів тонн зернових. М.Азаров висловив сподівання, що наступного року ці та інші напрями економіки відзначаться новими позитивними результатами.

– Тому хочу щиро привітати народ України зі святами, які наближаються, побажати гарного настрою і оптимізму. Сьогодні у нас є все і для цього, і для позитивних звершень у наступному році, – резюмував глава Уряду. 

Повернутись Створено: 25 грудня 2013 року, 11:39 Переглядів: 784

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація