Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Прем’єр-міністр підбив підсумки діяльності Уряду в 2013 році Роздрукувати

Голова Вінницької обласної Ради, уповноважений Національного конгресу місцевого самоврядування С.Татусяк взяв участь в останньому цьогорічному засіданні Кабінету Міністрів України, яке відбулося 25 грудня.

В ході засідання Прем’єр-міністр Микола Азаров охарактеризував роботу Кабінету Міністрів протягом 2013 року.

– Отже, що нам вдалося? Після трьох з половиною років наполегливої роботи по зміні кабального газового контракту Президент України, образно кажучи, зняв газовий зашморг з нашої економіки, який коштував народу 20 мільярдів доларів, переплачених за газ. Ліквідована зрада уряду Тимошенко.

Глава держави домовився про відновлення нормального торгово-економічного режиму з Російською Федерацією. В умовах світової рецесії і падіння товарообороту з Росією Уряд виконав всі соціальні зобов'язання держави, які не зменшувались, не були заморожені, як в інших країнах, а навпаки збільшувалися: чотири рази поспіль протягом року, – сказав М.Азаров.

Глава Уряду зазначив, що у 2013 році країна уникла падіння валового внутрішнього продукту. Уряд не допустив розкручування інфляційних процесів. Зростання цін на основні товари «споживчого кошика» не перевищить за рік 1%.

– Ми втримали від девальвації національну валюту. У найскладніших умовах ми не просто виживали, а й будували дороги, мости, лікарні,школи, дитячі садки, запускали нові підприємства, – наголосив М.Азаров.

І назвав деякі: запуск енергоблоку Дністровської ГЕС, будівництво Ташлицької ГАЕС, модернізація каскаду Дніпровських ГЕС, реконструкція енергоблоків теплоелектростанцій, запуск плавучої бурової установки «Незалежність», розвідка газових родовищ компаніями Шеврон, Шелл, Ексон Мобіл.

– Оновлено рухомий склад автобусного і тролейбусного парків у м.Вінниця, тут же збудована нова трамвайна лінія. Оновлено рухомий склад тролейбусного парку в Чернігові та Хмельницькому. Продовжується будівництво сучасного лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит». Збудовано ділянки автомобільних доріг з розв’язками на Криворізькому шосе, на ділянці автотраси Київ – Луганськ – Ізварине у м.Дніпропетровськ; шляхопровід по проспекту Адмірала Сенявіна у м.Херсоні. Розпочато будівництво нового Бескидського тунелю. Введені в експлуатацію ще дві станції Куренівсько-Червоноармійської лінії метрополітену в Києві, – перерахував Прем’єр-міністр.

Також, продовжив він, у 2013 році уже придбано 400 шкільних автобусів. Україна зібрала рекордний урожай – більше 63 мільйонів тонн зернових. М.Азаров висловив сподівання, що наступного року ці та інші напрями економіки відзначаться новими позитивними результатами.

– Тому хочу щиро привітати народ України зі святами, які наближаються, побажати гарного настрою і оптимізму. Сьогодні у нас є все і для цього, і для позитивних звершень у наступному році, – резюмував глава Уряду. 

Повернутись Створено: 25 грудня 2013 року, 11:39 Переглядів: 677

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація