5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Прем’єр-міністр підписав Постанову про діяльність Агенцій регіонального розвитку Роздрукувати

Про це повідомив голова Вінницької обласної Ради Анатолій Олійник 6 квітня на  зборах голів районних рад Вінницької області та членів правління Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування. Постанова Кабінету міністрів  №258 «Про затвердження Типового положення про агенцію регіонального розвитку» була  підписана 6 квітня. До цього часу не було урядового документа, який би визначав організаційно-правовий статус агенції, її основні права та функції, органи управління та джерела фінансування. Таким чином у державі стартує діяльність Агенцій регіонального розвитку. Вінниччина стала першою в Україні, де вже запроваджено діяльність такої Агенції.

На зборах  голів районних рад було  проголосовано за входження Асоціації органів місцевого самоврядування до засновників Агенції регіонального розвитку разом з Вінницької обласної Радою.

Також на зборах було обрано 9 делегатів на з’їзд Всеукраїнської асоціації. Ними стали голова Вінницької обласної Ради Анатолій Олійник, керівник секретаріату Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Вікалюк,  уповноважений Тростянецької райради, член Всеукраїнської асоціації районних та обласних рад Андрій Тарасюк,  голова Липовецької ради Юрій Науменко, голова Томашпільскої райради  Дмитро Коритчук, голова Тульчинської райради Олексій Авраменко, голова Мурованокуриловецької райради Сергій Ладан, голова Шаргородської райради Михайло Попов,  голова Хмільницької райради Зоя Бонсевич.

До складу Асоціації прийняли нових членів -  Новоживотівську та  Якимівську сільради Оратівського району, Дзвониську сільрада Тиврівський району, Крищинецька сільраду Тульчинського району та Коростівецька сільрада Жмеринського району. Таким чином на сьогодні в Асоціації органів місцевого самоврядування 516 членів.

Повернутись Створено: 6 квітня 2016 року, 18:12 Переглядів: 1393

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація