Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Прем’єр-міністр України попросив єврокомісара допомоги на імплементацію положень Угоди про асоціацію Роздрукувати

2 жовтня голова Вінницької обласної Ради, уповноважений Національного конгресу місцевого самоврядування Сергій Татусяк взяв участь у засіданні Кабінету Міністрів України.

Головуючий Прем’єр-міністр України Микола Азаров розповів учасникам засідання про свою зустріч із Єврокомісаром з питань торгівлі Карелом де Гюхтом.

– У нас відбувся ґрунтовний обмін думками щодо перспектив торгово-економічного співробітництва між Україною і Європейським Союзом. Єврокомісар поставив питання, у вирішенні яких зацікавлений Євросоюз, я висловив позиції, в яких зацікавлена Україна, – повідомив Глава уряду.

Він зауважив, що поглиблене співробітництво з об’єднаною Європою, яке має піднятися на вищий рівень з підписанням Угоди про асоціацію, ставить нові питання перед обома сторонами. Адже асоціація і зона вільної торгівлі – це шлях з двостороннім рухом. Тому Україна повинна вирішувати питання, які турбують наших партнерів, але і Євросоюз повинен робити кроки, які усувають дискомфорт для української зовнішньої торгівлі.

Микола Азаров вважає, що перспективи роботи українських компаній на європейському ринку вже питання не умоглядне, а цілком практичне. Уряд взявся за адаптацію нашої економіки до умов цього ринку. Бо, за словами Прем’єра: не можна згаяти переваг, які надає Україні перехідний період. Адже тимчасове застосування більшості положень Угоди почнеться буквально після її підписання і схвалення Європейською Радою цього питання.

– Я поставив перед комісаром де Гюхтом питання про надання фінансової і технічної допомоги на імплементацію положень Угоди про асоціацію, перш за все, на запровадження в Україні стандартів і технічних регламентів, які діють у Європейському Союзі. Ще я поставив питання про сприяння інвестиціям в українську економіку, доступу до європейських програм і агенцій з розвитку, які раніше були закриті для України. А також про сприяння системному промоушену українських товарів у країнах Євросоюзу. Зокрема, і щодо вільного доступу до державних закупівель у цих країнах. Все це спрямоване на те, щоб створити українським виробникам найкращі можливості для відкриття європейського ринку. В свою чергу Україна створює рівні можливості для роботи у нас компаній з країн ЄС.Тобто, ми окреслили досить широке коло питань, вирішення яких  зміцнює рівноправне партнерське співробітництво, – сказав М.Азаров.

За результатами зустрічі з єврокомісаром Глава уряду дав відповідні доручення Віце-прем’єр-міністру Юрію Бойку, а також Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству промислової політики, Міністерству енергетики та вугільної промисловості, Міністерству аграрної політики та продовольства, Міністерству доходів і зборів.

 

Повернутись Створено: 2 жовтня 2013 року, 13:18 Переглядів: 747

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація