Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Прем’єр-міністр України попросив єврокомісара допомоги на імплементацію положень Угоди про асоціацію Роздрукувати

2 жовтня голова Вінницької обласної Ради, уповноважений Національного конгресу місцевого самоврядування Сергій Татусяк взяв участь у засіданні Кабінету Міністрів України.

Головуючий Прем’єр-міністр України Микола Азаров розповів учасникам засідання про свою зустріч із Єврокомісаром з питань торгівлі Карелом де Гюхтом.

– У нас відбувся ґрунтовний обмін думками щодо перспектив торгово-економічного співробітництва між Україною і Європейським Союзом. Єврокомісар поставив питання, у вирішенні яких зацікавлений Євросоюз, я висловив позиції, в яких зацікавлена Україна, – повідомив Глава уряду.

Він зауважив, що поглиблене співробітництво з об’єднаною Європою, яке має піднятися на вищий рівень з підписанням Угоди про асоціацію, ставить нові питання перед обома сторонами. Адже асоціація і зона вільної торгівлі – це шлях з двостороннім рухом. Тому Україна повинна вирішувати питання, які турбують наших партнерів, але і Євросоюз повинен робити кроки, які усувають дискомфорт для української зовнішньої торгівлі.

Микола Азаров вважає, що перспективи роботи українських компаній на європейському ринку вже питання не умоглядне, а цілком практичне. Уряд взявся за адаптацію нашої економіки до умов цього ринку. Бо, за словами Прем’єра: не можна згаяти переваг, які надає Україні перехідний період. Адже тимчасове застосування більшості положень Угоди почнеться буквально після її підписання і схвалення Європейською Радою цього питання.

– Я поставив перед комісаром де Гюхтом питання про надання фінансової і технічної допомоги на імплементацію положень Угоди про асоціацію, перш за все, на запровадження в Україні стандартів і технічних регламентів, які діють у Європейському Союзі. Ще я поставив питання про сприяння інвестиціям в українську економіку, доступу до європейських програм і агенцій з розвитку, які раніше були закриті для України. А також про сприяння системному промоушену українських товарів у країнах Євросоюзу. Зокрема, і щодо вільного доступу до державних закупівель у цих країнах. Все це спрямоване на те, щоб створити українським виробникам найкращі можливості для відкриття європейського ринку. В свою чергу Україна створює рівні можливості для роботи у нас компаній з країн ЄС.Тобто, ми окреслили досить широке коло питань, вирішення яких  зміцнює рівноправне партнерське співробітництво, – сказав М.Азаров.

За результатами зустрічі з єврокомісаром Глава уряду дав відповідні доручення Віце-прем’єр-міністру Юрію Бойку, а також Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству промислової політики, Міністерству енергетики та вугільної промисловості, Міністерству аграрної політики та продовольства, Міністерству доходів і зборів.

 

Повернутись Створено: 2 жовтня 2013 року, 13:18 Переглядів: 839

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація