4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Прем’єрний показ кінострічки “Ржака” відбувся на першому Томашпільському міжнародному кінофестивалі одного фільму Роздрукувати

В суботу, 3 лютого, в селищі Томашпіль відбулося урочисте відкриття першого Томашпільського міжнародного кінофестивалю одного фільму. Заходи такого формату для томашпільчан нові,  вони першими переглянули кінострічку повнометражного художнього фільму “Ржака” режисера Дмитра Томашпольського.  Власне з прізвищем режисера  та автора сценарію  пов’язаний вибір показу фільму саме в смт Томашпіль. Адже, дізнавшись про те, що на Вінниччині є таке містечко, в Дмитра Львовича виникла ідея провести першу презентацію свого фільму саме в Томашполі.

З цією знаковою подією присутніх привітав голова обласної Ради Анатолій Олійник.

– На такому рівні проведення міжнародного кінофестивалю у районі, за участі відомих людей, думаю, проходить вперше в Україні, - сказав Анатолій Дмитрович. - Коли Дмитро Львович Томашпольський звернувся до мене з пропозицією провести прем’єрний показ фільму саме в Томашполі, я зрозумів, що ця ідея має право на існування та разом із організаторами почали реалізовувати задум. Маю надію, що буде започатковано велику справу, для відродження нашої вітчизняної кіноіндустрії та культури. Так складається, що Україна зараз знаходиться в такому стані, коли не вистачає миру, позитивних подій у повсякденному житті, тому сподіваюся, що сьогоднішній захід подарує гарні емоції не лише томашпільчанам, але й всім хто створював цей фільм.

Також Анатолій Олійник висловив сподівання, що Томашпільський кінофестиваль одного фільму стане традиційним.

Перш, ніж  розпочати перегляд фільму, перед глядачами виступив режисер та автор сценарію фільму Дмитро Львович Томашпольський.

– Це дуже особистий фільм, адже саме перед зйомками у моєму житті сталося декілька трагедій, які стосувалися дуже близької людини -  мами, - сказав Дмитро Томашпольський. - Коли ми зустрічаємося із страшною невиліковною хворобою, нас охоплює страх і ця трагікомедія про подолання страху, про боротьбу з ним.

Відкриття кінофестивалю розпочалося з червоної доріжки в місцевому кінотеатрі. Гості, які завітали на прем’єрний перегляд, зустрілися та поспілкувалися з головними акторами і знімальною групою фільму.

Церемонія відкриття завершилася показом кінострічки “Ржака” українського режисера Дмитра Томашпольського. Режисер пройшов всі етапи кіновиробництва - від асистента і другого режисера до продюсера й режисера-постановника. Він є учасником і лауреатом понад 20 вітчизняних і міжнародних кінофестивалів.

“Ржака" – це комедія, яка розповідає про видатного режисера арт-хаусу (гонорливого, інфантильного та лінивого), якого примушують зняти комедію. Йому загрожує смерть, якщо він не змусить спеціально відібраних дванадцять експертів “іржати, як коні”. Він повинен виконати завдання за півтори години. Рівно скільки триває цей фільм. Як же це зробити, коли у розпорядженні режисера є тільки хвора клоунеса, яка не може сміятися і клоун-невдаха, якого вигнали з училища за профнепридатність. Але несподівано режисер отримує півня, що сміється та дресированих комарів...

Кінофільм „Ржака” виробництво кінокомпанії «Гагарін Медіа». Загальний бюджет фільму складає 20 млн. грн, 50% з яких – державне фінансування. Всеукраїнська прем’єра запланована на 22 березня цього року.

Повернутись Створено: 5 лютого 2018 року, 09:27 Переглядів: 699

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація