4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Прес анонс Роздрукувати

21-23 квітня на Вінниччині перебуватиме делегація Лодзинського воєводства Республіки Польща на чолі з Генеральним директором Лодзинської Агенції Регіонального Розвитку Пшемиславом Анджеякою.

Іноземні партнери прибудуть до нашого краю на запрошення обласної Ради, з метою поглиблення співробітництва між органами місцевого самоврядування, запровадження польського досвіду щодо використання потенціалу агенцій регіонального розвитку.

22 квітня в приміщенні обласної Ради (конференц-зал, 2 поверх) відбудеться круглий стіл „Агенція регіонального розвитку Вінницької області: становлення, основні напрями діяльності та перспективи розвитку”.

Більш детально з програмою круглого столу  можна ознайомитись нижче.

 

09.30-12.00

Круглий стіл

„Агенція регіонального розвитку Вінницької області: становлення, основні напрями діяльності та перспективи розвитку”.

(приміщення обласної Ради, конференц-зал,    2 поверх)

 

 

 

09.30  

          - Відкриття Круглого столу.

09.40 -10.00

          - Виступ  голови   Вінницької

обласної    Ради    Анатолія   Олійника

„Агенція регіонального розвитку Вінницької  області  як  інструмент співпраці  органів   влади, бізнес   структур та громадськості у процесі стратегічного розвитку  регіону”.

10.00 -10.20

           - Виступ   Генерального   директора Лодзинської Агенції Регіонального Розвитку    Пшемислава    Анджеяка   „Запровадження польського   досвіду    щодо   використання потенціалу   агенцій     регіонального   розвитку”.

10.20 – 11.40

           - Відкрита дискусія учасників круглого столу.

 

11.40-12.00

           - Підбиття підсумків .

 

12.00 - 12.30

Підхід до преси.

 

 

В програмі візиту делегації, окрім вищезазначеного, передбачено: провести офіційну зустріч із очільниками Вінницької області; ознайомитись із роботою різних підприємств та закладів Вінниччини з метою налагодження подальшої співпраці.

Запрошуємо представників електронних та друкованих засобів масової інформації до участі в круглому столі „Агенція регіонального розвитку Вінницької області: становлення, основні напрями діяльності та перспективи розвитку”.

Заявки на участь у сесії (для акредитації) надсилати на скриньку:vinrada.presa@gmail.com або за тел. 61-15-38, 53-17-41,61-44-42.

Повернутись Створено: 19 квітня 2016 року, 10:32 Переглядів: 750

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація