Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Прес анонс Роздрукувати

21-23 квітня на Вінниччині перебуватиме делегація Лодзинського воєводства Республіки Польща на чолі з Генеральним директором Лодзинської Агенції Регіонального Розвитку Пшемиславом Анджеякою.

Іноземні партнери прибудуть до нашого краю на запрошення обласної Ради, з метою поглиблення співробітництва між органами місцевого самоврядування, запровадження польського досвіду щодо використання потенціалу агенцій регіонального розвитку.

22 квітня в приміщенні обласної Ради (конференц-зал, 2 поверх) відбудеться круглий стіл „Агенція регіонального розвитку Вінницької області: становлення, основні напрями діяльності та перспективи розвитку”.

Більш детально з програмою круглого столу  можна ознайомитись нижче.

 

09.30-12.00

Круглий стіл

„Агенція регіонального розвитку Вінницької області: становлення, основні напрями діяльності та перспективи розвитку”.

(приміщення обласної Ради, конференц-зал,    2 поверх)

 

 

 

09.30  

          - Відкриття Круглого столу.

09.40 -10.00

          - Виступ  голови   Вінницької

обласної    Ради    Анатолія   Олійника

„Агенція регіонального розвитку Вінницької  області  як  інструмент співпраці  органів   влади, бізнес   структур та громадськості у процесі стратегічного розвитку  регіону”.

10.00 -10.20

           - Виступ   Генерального   директора Лодзинської Агенції Регіонального Розвитку    Пшемислава    Анджеяка   „Запровадження польського   досвіду    щодо   використання потенціалу   агенцій     регіонального   розвитку”.

10.20 – 11.40

           - Відкрита дискусія учасників круглого столу.

 

11.40-12.00

           - Підбиття підсумків .

 

12.00 - 12.30

Підхід до преси.

 

 

В програмі візиту делегації, окрім вищезазначеного, передбачено: провести офіційну зустріч із очільниками Вінницької області; ознайомитись із роботою різних підприємств та закладів Вінниччини з метою налагодження подальшої співпраці.

Запрошуємо представників електронних та друкованих засобів масової інформації до участі в круглому столі „Агенція регіонального розвитку Вінницької області: становлення, основні напрями діяльності та перспективи розвитку”.

Заявки на участь у сесії (для акредитації) надсилати на скриньку:vinrada.presa@gmail.com або за тел. 61-15-38, 53-17-41,61-44-42.

Повернутись Створено: 19 квітня 2016 року, 10:32 Переглядів: 650

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація