Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

ПРЕС-АНОНС Роздрукувати

10 жовтня 2017 року о 11.00 в  будівлі управління комунальної власності «Книжка» (Хмельницьке шоссе, 7,  зала засідань, 1 поверх) відбудеться науково-практичний семінар на тему: «Стан та шляхи впровадження енергоефективних та енергозберігаючих технологій у територіальних громадах Вінницької області» за участю голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Валерія Коровія. Запрошені керівники територіальних громад області.

Захід проводиться з метою надання допомоги територіальним громадам Вінниччини щодо впровадження енергоефективних та енергозберігаючих технологій.

Організаторами є Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування, Вінницька обласна Рада та Вінницька облдержадміністрація.

У роботі семінару беруть участь науковці, практики, виробники і реалізатори енергозберігаючого обладнання, представники банків, ЄС ПРООН, «Обласного фонду сприяння інвестиціям та будівництву», фахівці з тематичних питань Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України; представники постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження; Вінницького національного технічного університету та Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури ОДА.

Окрім того, під час проведення семінару плануються організація тематичної виставки, висвітлення впровадження новацій у житлово-комунальному господарстві, кредитуванні, нових вимогах до написання проектів з енергозбереження.

Повернутись Створено: 9 жовтня 2017 року, 15:45 Переглядів: 527

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація