Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

ПРЕС-АНОНС Роздрукувати

10 жовтня 2017 року о 11.00 в  будівлі управління комунальної власності «Книжка» (Хмельницьке шоссе, 7,  зала засідань, 1 поверх) відбудеться науково-практичний семінар на тему: «Стан та шляхи впровадження енергоефективних та енергозберігаючих технологій у територіальних громадах Вінницької області» за участю голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Валерія Коровія. Запрошені керівники територіальних громад області.

Захід проводиться з метою надання допомоги територіальним громадам Вінниччини щодо впровадження енергоефективних та енергозберігаючих технологій.

Організаторами є Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування, Вінницька обласна Рада та Вінницька облдержадміністрація.

У роботі семінару беруть участь науковці, практики, виробники і реалізатори енергозберігаючого обладнання, представники банків, ЄС ПРООН, «Обласного фонду сприяння інвестиціям та будівництву», фахівці з тематичних питань Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України; представники постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження; Вінницького національного технічного університету та Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури ОДА.

Окрім того, під час проведення семінару плануються організація тематичної виставки, висвітлення впровадження новацій у житлово-комунальному господарстві, кредитуванні, нових вимогах до написання проектів з енергозбереження.

Повернутись Створено: 9 жовтня 2017 року, 15:45 Переглядів: 435

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація