Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

ПРЕС-АНОНС Роздрукувати

10 жовтня 2017 року о 11.00 в  будівлі управління комунальної власності «Книжка» (Хмельницьке шоссе, 7,  зала засідань, 1 поверх) відбудеться науково-практичний семінар на тему: «Стан та шляхи впровадження енергоефективних та енергозберігаючих технологій у територіальних громадах Вінницької області» за участю голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Валерія Коровія. Запрошені керівники територіальних громад області.

Захід проводиться з метою надання допомоги територіальним громадам Вінниччини щодо впровадження енергоефективних та енергозберігаючих технологій.

Організаторами є Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування, Вінницька обласна Рада та Вінницька облдержадміністрація.

У роботі семінару беруть участь науковці, практики, виробники і реалізатори енергозберігаючого обладнання, представники банків, ЄС ПРООН, «Обласного фонду сприяння інвестиціям та будівництву», фахівці з тематичних питань Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України; представники постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження; Вінницького національного технічного університету та Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури ОДА.

Окрім того, під час проведення семінару плануються організація тематичної виставки, висвітлення впровадження новацій у житлово-комунальному господарстві, кредитуванні, нових вимогах до написання проектів з енергозбереження.

Повернутись Створено: 9 жовтня 2017 року, 15:45 Переглядів: 403

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація