Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Перший заступник голови Людмила Щербаківська провела черговий прийом громадян Роздрукувати

1 лютого в першу середу місяця перший заступник  голови обласної Ради Людмила Щербаківська провела черговий прийом громадян. Вже стало традицією запрошувати долучитись до розгляду скарг та звернень мешканців міста Вінниці депутатів міської ради. Наразі участь у черговому прийомі взяв депутат міської ради Юрій Іорданов.

Загалом за наданням матеріальної дорпомоги на лікування або поліпшення соціально-побутових умов звернулися 8 мешканців міста. Всі заяви стосуються довготривалого лікування та потребують великих матеріальних ресурсів, тому прийняте рішення надати допомогу не лише з депутатського фонду обласної Ради, але й міської ради.

Голова Всеукраїнської громадської організації „Захист дітей війни” Валерій Козяк звернувся до Людмили Михайлівни з низкою запитань, що стосуються соціального та полічтнного життя як міста так і області. Серед них – і звернення щодо ситуації, пов’язаної з поведінкою держслужбовця, працівника  структурного підрозділу облдержадміністрації Андрія Грачова, так і з ситуацією щодо острова Кемпа, відновлення функціонування міської бані; припинення незаконної вирізки дерев у Тиврівському районі, надання наявних вільних приміщень для Державного архіву Вінницької області, що розташований на вулиці Соборній.

На всі заяви та звернення громадян буде надана кваліфікована відповідь у встановлений законом термін.

Повернутись Створено: 1 лютого 2017 року, 13:53 Переглядів: 708

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація