Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Прес-конференція Роздрукувати

Ігор Кревський: «Від примусу довкілля чистішим не стане»

Заходи, заплановані в рамках двомісячника благоустрою, який триватиме на Вінниччині до Великодня, організовуються не заради формальної фізичної праці, а з виховною ціллю, – вважає 1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський. Про це він наголосив журналістам, під час прес-конференції 14 березня.

Ігор Миколайович запросив представників місцевих ЗМІ долучитися до двомісячника благоустрою, як у плані висвітлення його перебігу, так і участю у суботниках та інших акціях прибирання.
– Але участь у прибиранні територій для кожного має бути добровільною. Адже скільки б заходів ми не проводили примусово, – довкілля від того чистішим не стане. Це буде сприйматися як обов’язок, в тому числі перед владою, але в свідомості людини від цього нічого не лишиться, – підкреслив 1-й заступник голови ОР.
Також Ігор Кревський відповів на запитання журналістів щодо підходів до визначення переможців благоустрою, розподілу преміального фонду між ними та санкції до тих, хто ігноруватиме рішення сесії обласної та районних рад про «велике прибирання» в регіоні.

Довідково:
У 2010 році преміальний фонд двомісячника благоустрою становив 90 тис. грн.. (2011 р. – 150 тис. грн.).
Участь у заходах взяли близько 210 тисяч жителів Вінниччини, або кожен восьмий вінничанин.
На прибирання і вивезення сміття, закупівлю матеріалів, оплату робіт працівникам та інше було витрачено 4,5 млн. грн. коштів обласного та місцевих бюджетів.
Було ліквідовано 165 стихійних сміттєзвалищ, висаджено понад 2 мільйони дерев (1 628 га).

Повернутись Створено: 14 березня 2011 року, 00:00 Переглядів: 864

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація