Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Прес-конференція Роздрукувати

Ігор Кревський: «Від примусу довкілля чистішим не стане»

Заходи, заплановані в рамках двомісячника благоустрою, який триватиме на Вінниччині до Великодня, організовуються не заради формальної фізичної праці, а з виховною ціллю, – вважає 1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський. Про це він наголосив журналістам, під час прес-конференції 14 березня.

Ігор Миколайович запросив представників місцевих ЗМІ долучитися до двомісячника благоустрою, як у плані висвітлення його перебігу, так і участю у суботниках та інших акціях прибирання.
– Але участь у прибиранні територій для кожного має бути добровільною. Адже скільки б заходів ми не проводили примусово, – довкілля від того чистішим не стане. Це буде сприйматися як обов’язок, в тому числі перед владою, але в свідомості людини від цього нічого не лишиться, – підкреслив 1-й заступник голови ОР.
Також Ігор Кревський відповів на запитання журналістів щодо підходів до визначення переможців благоустрою, розподілу преміального фонду між ними та санкції до тих, хто ігноруватиме рішення сесії обласної та районних рад про «велике прибирання» в регіоні.

Довідково:
У 2010 році преміальний фонд двомісячника благоустрою становив 90 тис. грн.. (2011 р. – 150 тис. грн.).
Участь у заходах взяли близько 210 тисяч жителів Вінниччини, або кожен восьмий вінничанин.
На прибирання і вивезення сміття, закупівлю матеріалів, оплату робіт працівникам та інше було витрачено 4,5 млн. грн. коштів обласного та місцевих бюджетів.
Було ліквідовано 165 стихійних сміттєзвалищ, висаджено понад 2 мільйони дерев (1 628 га).

Повернутись Створено: 14 березня 2011 року, 00:00 Переглядів: 788

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація