Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Прес-конференція Роздрукувати

Ігор Кревський: «Від примусу довкілля чистішим не стане»

Заходи, заплановані в рамках двомісячника благоустрою, який триватиме на Вінниччині до Великодня, організовуються не заради формальної фізичної праці, а з виховною ціллю, – вважає 1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський. Про це він наголосив журналістам, під час прес-конференції 14 березня.

Ігор Миколайович запросив представників місцевих ЗМІ долучитися до двомісячника благоустрою, як у плані висвітлення його перебігу, так і участю у суботниках та інших акціях прибирання.
– Але участь у прибиранні територій для кожного має бути добровільною. Адже скільки б заходів ми не проводили примусово, – довкілля від того чистішим не стане. Це буде сприйматися як обов’язок, в тому числі перед владою, але в свідомості людини від цього нічого не лишиться, – підкреслив 1-й заступник голови ОР.
Також Ігор Кревський відповів на запитання журналістів щодо підходів до визначення переможців благоустрою, розподілу преміального фонду між ними та санкції до тих, хто ігноруватиме рішення сесії обласної та районних рад про «велике прибирання» в регіоні.

Довідково:
У 2010 році преміальний фонд двомісячника благоустрою становив 90 тис. грн.. (2011 р. – 150 тис. грн.).
Участь у заходах взяли близько 210 тисяч жителів Вінниччини, або кожен восьмий вінничанин.
На прибирання і вивезення сміття, закупівлю матеріалів, оплату робіт працівникам та інше було витрачено 4,5 млн. грн. коштів обласного та місцевих бюджетів.
Було ліквідовано 165 стихійних сміттєзвалищ, висаджено понад 2 мільйони дерев (1 628 га).

Повернутись Створено: 14 березня 2011 року, 00:00 Переглядів: 807

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація