Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Прес-конференція: “Сто днів діяльності голови обласної Ради Сергія Свитка” Роздрукувати

4 червня 2014 року в приміщенні обласної Ради відбудеться прес-конференція голови Вінницької обласної Ради Сергія Свитка. Тема прес-конференції: “Сто днів діяльності голови обласної Ради Сергія Свитка: основні напрями та перші результати”.

Початок о 12:00 год.

Місце проведення: приміщення обласної Ради (селекторна зала, 2-й поверх).

- На прес-конференції будуть обговорені основні напрями діяльності Сергія Свитка на посаді голови обласної Ради за період 100 днів, зокрема:

1. Заходи зі стабілізації суспільно-політичної ситуації на території Вінниччини.

2 Залучення громадськості до процесу обговорення та ухвалення обласною Радою рішень, забезпечення прозорості та відкритості в діяльності обласної Ради.

3. Боротьба з корупцією у Вінницькій області.

4. Налагодження зв’язків з територіальними громадами та органами місцевого самоврядування.

5. Реформування місцевого самоврядування. Участь у законотворчому процесі.

6. Сесійна робота – основна організаційна форма роботи обласної Ради.

Довідка: Сергій Свитко був обраний на посаду голови обласної Ради 26 лютого на 2 засіданні 22 позачергової сесії Вінницької обласної Ради 6 скликання. За його кандидатуру проголосували 86 депутатів із 91 присутнього на сесії.

Запрошуємо представників електронних та друкованих засобів масової інформації до участі.

Заявки на участь у прес-конференції (для акредитації) надсилати на скриньку: vinrada.presa@gmail.com або за тел. 61-44-54, (067) 369-69-13.

Повернутись Створено: 3 червня 2014 року, 11:34 Переглядів: 870

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація