Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Прес-конференція Роздрукувати

Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця»

17 серпня у Вінницькій облдержадміністрації відбулась прес-конференція за участю першого заступника голови обласної Ради Ігоря Кревського за підсумками обласного етапу Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» допомоги дітям, хворим на діабет.

Сім років поспіль прикладом співпраці громади, бізнесу та влади у нашій області є проведення Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця», організаторами якої виступають Вінницька облдержадміністрація, обласна Рада, наглядова рада ВБФ «Серце до серця», структурні підрозділи ОДА, районні держадміністрації та виконкоми міських рад міст обласного значення.
За результатами підрахунків Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця», цього року Вінницька область посіла перше місце серед інших регіонів України. Сума зібраних коштів на потреби хворих, залежних від інсуліну, становить 650 899, 95 грн., що на 150 тис. грн. більше, в порівнянні з попереднім показником. Загалом, сума , зібрана на Вінниччині, становить шосту частину від загальної суми коштів, зібраних цьогоріч в Україні.
Як зазначила заступник голови ОДА Любов Спірідонова, у нашій області найбільшу активність в акції проявили жителі обласного центру. Вони зібрали 217тис. 583грн. Серед районів області на першому місці – Крижопільський район – 34 тис. 716 грн. Друге місце посів Барський район - із сумою 24 тис. 753 грн. І з третім результатом завершив цьогорічну акцію Тиврівський район, який зібрав 23 тис. 264грн., тим самим покращивши свій минулорічний результат більше, ніж у 2 рази.
Усі кошти, зібрані в ході обласного етапу акції, перераховані на рахунок Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця». На зібрані кошти будуть придбані та передані до Вінницької області інсулінові помпи для дітей, хворих на цукровий діабет. Завдяки проведеній акції, 30% інсулінозалежних дітей в нашій області зможуть отримати інсулінову терапію за допомогою інсулінових помп.
Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський подякував всім учасникам благодійного фонду і зауважив, що цей фонд – один з найдорожчих вкладів у здоров’я підростаючого покоління.
- Це змагання не за гроші, це змагання – за здоров’я, за зміну людських доль на краще. І хоч в нашій області є ще чимало проблем, приємно, що до економічних показників долучилися показники гуманізації – наголосив І. Кревський.

Повернутись Створено: 17 серпня 2012 року, 00:00 Переглядів: 954

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація