Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Прес-конференція Роздрукувати

Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця»

17 серпня у Вінницькій облдержадміністрації відбулась прес-конференція за участю першого заступника голови обласної Ради Ігоря Кревського за підсумками обласного етапу Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» допомоги дітям, хворим на діабет.

Сім років поспіль прикладом співпраці громади, бізнесу та влади у нашій області є проведення Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця», організаторами якої виступають Вінницька облдержадміністрація, обласна Рада, наглядова рада ВБФ «Серце до серця», структурні підрозділи ОДА, районні держадміністрації та виконкоми міських рад міст обласного значення.
За результатами підрахунків Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця», цього року Вінницька область посіла перше місце серед інших регіонів України. Сума зібраних коштів на потреби хворих, залежних від інсуліну, становить 650 899, 95 грн., що на 150 тис. грн. більше, в порівнянні з попереднім показником. Загалом, сума , зібрана на Вінниччині, становить шосту частину від загальної суми коштів, зібраних цьогоріч в Україні.
Як зазначила заступник голови ОДА Любов Спірідонова, у нашій області найбільшу активність в акції проявили жителі обласного центру. Вони зібрали 217тис. 583грн. Серед районів області на першому місці – Крижопільський район – 34 тис. 716 грн. Друге місце посів Барський район - із сумою 24 тис. 753 грн. І з третім результатом завершив цьогорічну акцію Тиврівський район, який зібрав 23 тис. 264грн., тим самим покращивши свій минулорічний результат більше, ніж у 2 рази.
Усі кошти, зібрані в ході обласного етапу акції, перераховані на рахунок Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця». На зібрані кошти будуть придбані та передані до Вінницької області інсулінові помпи для дітей, хворих на цукровий діабет. Завдяки проведеній акції, 30% інсулінозалежних дітей в нашій області зможуть отримати інсулінову терапію за допомогою інсулінових помп.
Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський подякував всім учасникам благодійного фонду і зауважив, що цей фонд – один з найдорожчих вкладів у здоров’я підростаючого покоління.
- Це змагання не за гроші, це змагання – за здоров’я, за зміну людських доль на краще. І хоч в нашій області є ще чимало проблем, приємно, що до економічних показників долучилися показники гуманізації – наголосив І. Кревський.

Повернутись Створено: 17 серпня 2012 року, 00:00 Переглядів: 991

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація