Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

ПРЕС-РЕЛІЗ Роздрукувати

20 жовтня об 15.00 у приміщенні обласної Ради (селекторна зала, 2 поверх) відбудеться прес-конференція щодо результатів поїздки директорів шкіл малих місцевостей Вінницької області до м. Лодзь (Республіка Польща), а також реалізації польсько-ураїнського обміну молоддю в рамках спільного проекту «Сусіди».

Участь візьмуть:

- Вікалюк Віктор Васильович – керівник Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування;

- Дорош Олена Кирилівна - начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти Департаменту освіти і науки ОДА;

- Мельник Олександр Васильович - заступник директора Департаменту соціальної та молодіжної політики ОДА;

- Брацюк Юрій Олександрович – директор ЗОШ  I-III ступенів с. Кивачівка Теплицького району;

- Дерун Тетяна Володимирівна – директор Кирсанівської ЗОШ  I-III ступенів Тульчинського району;

- Соколов Руслан Юрійович – директор КЗ «Поповогребельська СЗШ  I-III ступенів Чечельницького району»;

- Гудима Тетяна Анатоліївна – директор Немирівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа  I-III ступенів №2-ліцей» Немирівської районної ради Вінницької області;

- Захарчук Вікторія Олександрівна – головний спеціаліст Центру розвитку інвестиційної спроможності та залучення ресурсів ВОАОМС;

- Лезнівська Ірина Миколаївна – головний спеціаліст Центру промоцій і зовнішніх зв’язків ВОАОМС;

- Хлікей Вікторія Миколаївна – студентка факультету іноземних мов Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського;

- Безмощук Аліна Юріївна – студентка КВНЗ «Вінницьке училище культури і мистецтв ім. М . Леонтовича»;

- Безносюк Олександр Олегович – студент КВНЗ «Вінницьке училище культури і мистецтв ім. Леонтовича»;

- Чумак Тетяна Василівна - студентка КВНЗ «Вінницьке училище культури і мистецтві ім. Леонтовича».

1-7 жовтня делегація у складі 14 керівників шкіл Вінницької області з навчальним візитом перебувала  у м. Лодзь (Республіка Польща). Організатором поїздки була Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування спільно з Фондом освіти і розвитку громадянського суспільства.  Проект реалізовується  в рамках програми “STP profesjonaliści” через Фундацію Лідерських Змін (FundacjęLiderzyPrzemian).

Метою поїздки стало ознайомлення директорів шкіл із системою освіти Польщі, механізмами впровадження освіти для розвитку демократії, авторитарними та демократичними елементами сучасної  школи, а також перейняття досвіду в сфері демократичного управління навчальним закладом. Вони відвідали навчальні заклади різного рівня, ознайомились із методикою проведення навчальних уроків та наочно побачили, як розвиток освіти впливає  на розвиток міста.

Вінничани побували у гімназії №17 м. Лодзь, поспілкувалися із педагогами навчального закладу та побували на уроці. Також освітян ознайомили із  альтернативною освітою – проектом «Школа в дорозі». Не менш цікавою виявилась і школа Новітніх технологій та школа спортивного чемпіонату. Крім того, директорам шкіл розповіли, як здійснюється нагляд за системою освіти в Польщі.

Презентуватимуть свої напрацювання й студенти з Вінниччини, які взяли участь у польсько-українському обміні молоддю в рамках проекту «Сусіди».

З 8 по 15 жовтня 15 молодих людей та 1 молодіжний працівник з Вінниччини  брали участь у молодіжному обміні, що відбувався в рамках проекту «Сусіди», у м. Кельце (Польща). Проект реалізовувався Вінницькою обласною Асоціацією органів місцевого самоврядування спільно з Регіональним Центром волонтаріату в м. Кельце (Польща), в рамках фінансування від Польсько-Української Ради обміну молоддю.

Мета проекту полягала в подоланні упереджень  та стереотипів у сприйнятті спільної історії України та Польщі, а також у виявленні спільного коріння і ще більшому покращенні польсько-українських відносин. В рамках проекту учасники обміну брали участь у вечорах культури, семінарах, квестах, дебатах, дискусіях та майстернях, діяльність яких була спрямована на досягнення мети проекту.

Повернутись Створено: 19 жовтня 2017 року, 11:14 Переглядів: 507

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація