24 січня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (каб.303) відбудеться засідання комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Претенденти на посади керівників комунальних закладів проходитимуть співбесіду та тестування Роздрукувати

Голова обласної Ради Анатолій Олійник провів зустріч з керівникам та заступниками керівників департаментів та управлінь облдержадміністрації. Повідомив, що 30 березня 2016 року рішенням 6 сесії обласної Ради 7-го скликання №101 затверджено «Порядок призначення і звільнення керівників комунальних підприємств, установ, закладів та організацій – об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області».

- Вінниччина була єдиною областю в Україні, яка не мала такого порядку, - зазначив Анатолій Олійник. -  Сьогодні 15 керівників знаходяться у статусі виконуючих обов’язки.

Відповідно вищезазначеного «Порядку…», процедура передбачає проведення  конкурсу, що складатиметься зі співбесіди  та письмового тестування.  Керівники управлінь отримали завдання розробити тестові питання по своєму напряму.

Після проведення конкурсу питання щодо призначення керівників, буде розглянуто на засіданнях постійних комісій обласної Ради та внесено на розгляд сесії, де депутати мають прийняти відповідне рішення.

Згідно «Порядку…» керівники призначаються на посаду обласною Радою на її пленарних засіданнях, шляхом прийняття рішень.

 

Повернутись Створено: 7 квітня 2016 року, 15:00 Переглядів: 1116

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація