12 грудня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм. 12 грудня о 14.00 в приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації  

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Презентація у столиці Євросоюзу Роздрукувати

Вінниччина – перший український регіон у Бельгії

Вінницька область першою з усіх областей України презентувала себе у Комітеті Регіонів у Брюсселі. 15 вересня офіційна делегація Вінниччини на чолі з головою облради Сергієм Татусяком зустрілася із головою цивільної комісії Комітету Регіонів (КР) Євросоюзу Сілке Тоеншоф та заступником представника України в Євросоюзі Надією Цок. Разом вони провели круглий стіл для членів КР, місцевих журналістів та представників бізнесу.

Сергій Татусяк здійснив слайд-презентацію інвестиційної сфери Вінниччини, яку до того представляли у Франції та Швейцарії, та взяв участь у сесії «запитання-відповідь». У ході круглого столу Надія Цок повідомила, що українська місія при ЄС має намір відкрити представництво Вінницької області в Брюсселі, як першого українського регіону, що презентував себе у Комітеті регіонів.
Пані Цок також поінформувала присутніх про нинішнє становище України у Євросоюзі, а саме про те, що наша держава впритул наблизилася до асоційованого членства в ЄС.

 
 
– Прошу вважати нас країною-кандидатом, бо угода про асоціацію може бути підписана вже цього року. Це реалістичний факт, як і саме членство України в ЄС. Багато хто не вірив, що Україна прийде до цього так швидко. Але економічна, культурна співпраця України з ЄС відбувається вже багато років і щоразу виходить на новий рівень, як-от представництво своїх областей у Комітеті Регіонів, – зазначила Н.Цок.
Сілке Тоеншоф зауважила, що Вінницька область своєю презентацією робить те, чим Комітет Регіонів займається щодня – знайомить регіони один з одним, налагоджує співпрацю між ними. Пані Сілке запросила вінничан до участі у заходах Комітету.
– У нас заплановано тільки 150 семінарів з місцевих та регіональних питань. Тому ви вже зараз можете формувати робочі групи, які братимуть участь у цих заходах, а вони відбуваються у нас у найрізноманітніших форматах, – повідомила Сілке Тоеншоф.
Вона також наголосила, що електронну версію презентації Вінниччини КР розповсюдить серед членів Комітету та місцевих громад, з якими вони працюють.
А представник Асоціації бізнесменів у Брюсселі Тетяна Шульга відзначила змістовність презентації Вінницької області та її практичність.
– Ті цифри, інформаційні дані, що були подані під час презентації, – їх достатньо для початку співпраці. Але, думаю, варто провести окрему презентацію суто для бізнесменів, – зауважила Т.Шульга.
 
Бельгійські журналісти запитували у голови Вінницької обласної Ради про цукрову галузь краю, про те, які іноземні компанії вже працюють на місцевому ринку та чому інші регіони України не так активно заявляють про себе у Євросоюзі.
Підсумовуючи чотириденну презентацію у трьох країнах Європи, Сергій Татусяк зауважив, що не може назвати якусь із них вдалішою за інші.
– Для нас важливий кінцевий результат – нові комунікації, контакти, які ми напрацювали, і те, як вони розвиватимуться надалі. Ми веземо назад, у Вінницю, багато інформації, яку потрібно систематизувати і виробити на її основі цілісний концепт подальшої співпраці з регіонами та євроінституціями, з якими ми досягли домовленостей, – резюмував голова облради.

Довідка: Комітет регіонів – консультативний орган Європейського Союзу, заснований 1994 року. Він висловлює думку місцевих і регіональних органів влади. На сьогодні членами Комітенту регіонів є 300 регіонів та 92 тисячі місцевих громад із 47 країн. 
 

Повернутись Створено: 20 вересня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1082

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація