11 грудня о 11.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання постійної комісїі з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку.   11 грудня о 14.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання постійної комісїі з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення. 12 грудня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм. 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Презентація Роздрукувати

Вінниччина – Сьвєнтокшиське: два регіони – одне серце

29 березня ц.р. у Варшаві голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк представив мультимедійну презентацію співробітництва Вінницької області та Сьвєнтокшиського воєводства, яке триває понад 50 років. Презентація відбулася в рамках X засідання Українсько - Польської Міжурядової Координаційної Ради з питань міжрегіонального співробітництва під головуванням Голови української частини, Заступника Міністра закордонних справ України – керівника апарату Павла Клімкіна та Голови польської частини, Державного секретаря Міністерства внутрішніх справ Республіки Польща Пьотра Стаханьчика.

Дипломатичні відомства обох країн дали високу оцінку результатам співпраці Вінницького та Сьвєнтокшиського регіонів. Під час презентації Сергій Татусяк наголосив, що дана багаторічна міжрегіональна співпраця відбувається під гаслом «Два регіони – одне серце», що цілком відповідає як змісту, так і формі співробітництва.
– На сьогодні ми вже маємо близько 40 угод про співпрацю між селами, містами і районами Вінницької області та Сьвєнтокшиського воєводства. А загалом Вінниччина має близько 200 контактів з територіальними громадами 10 воєводств Польщі, – зазначив С.Татусяк.
Він додав, що дана співпраця реалізується як на рівні органів місцевого самоврядування, громадських організацій, соціально-гуманітарних структур, так і на рівні бізнесу.

Повністю мультимедійну презентацію можна подивитися тут:

Повернутись Створено: 3 квітня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1719

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація