Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Презентація Роздрукувати

Вінниччина – Сьвєнтокшиське: два регіони – одне серце

29 березня ц.р. у Варшаві голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк представив мультимедійну презентацію співробітництва Вінницької області та Сьвєнтокшиського воєводства, яке триває понад 50 років. Презентація відбулася в рамках X засідання Українсько - Польської Міжурядової Координаційної Ради з питань міжрегіонального співробітництва під головуванням Голови української частини, Заступника Міністра закордонних справ України – керівника апарату Павла Клімкіна та Голови польської частини, Державного секретаря Міністерства внутрішніх справ Республіки Польща Пьотра Стаханьчика.

Дипломатичні відомства обох країн дали високу оцінку результатам співпраці Вінницького та Сьвєнтокшиського регіонів. Під час презентації Сергій Татусяк наголосив, що дана багаторічна міжрегіональна співпраця відбувається під гаслом «Два регіони – одне серце», що цілком відповідає як змісту, так і формі співробітництва.
– На сьогодні ми вже маємо близько 40 угод про співпрацю між селами, містами і районами Вінницької області та Сьвєнтокшиського воєводства. А загалом Вінниччина має близько 200 контактів з територіальними громадами 10 воєводств Польщі, – зазначив С.Татусяк.
Він додав, що дана співпраця реалізується як на рівні органів місцевого самоврядування, громадських організацій, соціально-гуманітарних структур, так і на рівні бізнесу.

Повністю мультимедійну презентацію можна подивитися тут:

Повернутись Створено: 3 квітня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1748

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація