Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Презентовано історичну повість Миколи Рябого «Правиця, або Чорна Долина» Роздрукувати

23 березня в приміщенні обласної Ради відбулася презентація історичної повісті вінницького письменника Миколи Рябого «Правиця, або Чорна Долина». Книгу випущено в рамках книжкової серії «Історичні постаті Поділля», яка була започаткована спільно з редакційною колегією журналу «Вінницький край» та Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.  

Серія книг розрахована на поповнення шкільних та вузівських бібліотек, користувачі яких глибоко вивчають історію України.

Сто років тому, у березні 1917 року, після відомих лютневих подій у столиці Московської імперії, українські патріоти, перейняті духом Тараса Шевченка, Лесі Українки та Івана Франка, вперше вийшли на вулицю Володимирську в Києві під жовто-блакитними прапорами і спів національних пісень, заснували Українську Центральну Раду на чолі з Михайлом Грушевським, що проголосила Українську Народну Республіку, столицею якої, нехай і тимчасово, стала і наша Вінниця, - розпочав презентацію книги головний редактор журналу «Вінницький край»  Вадим Вітковський. - Саме цей випуск історичної повісті присвячений 100-річчю української національно-визвольної революції.       

Від імені обласної Ради автора книги привітали заступник керуючого справами виконавчого апарату – начальник аналітично-інформаційного відділу виконавчого апарату обласної Ради Ірина Ярошинська та депутат обласної Ради Володимир Барцьось. Слово для вітань та виступу також мала директор Депаратаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Світлана Василюк, директор Вінницького обласного художнього музею Ілля Безбах, директор Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К.А.Тімірязєва Наталя Морозова, учасник бойових дій Олександр Мамчак (псевдо Оса), кандидат історичних наук, доцент кафедри історії та культури України Вінницького державного педагогічного університету ім. Коцюбинського Анатолій Войнаровський,   ілюстратор книги, художник Іван Грищук та  завідуючий історичним відділом, Вінницької єпархії УПЦ ієрей Назарій Давидовський. 

Народний аматорський хор «Осінні барви» під керівнитцвто Леоніда Луцишина виконали патріотичні народні українські пісні.

Повернутись Створено: 23 березня 2017 року, 18:50 Переглядів: 622

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація