Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Презентовано історичну повість Миколи Рябого «Правиця, або Чорна Долина» Роздрукувати

23 березня в приміщенні обласної Ради відбулася презентація історичної повісті вінницького письменника Миколи Рябого «Правиця, або Чорна Долина». Книгу випущено в рамках книжкової серії «Історичні постаті Поділля», яка була започаткована спільно з редакційною колегією журналу «Вінницький край» та Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.  

Серія книг розрахована на поповнення шкільних та вузівських бібліотек, користувачі яких глибоко вивчають історію України.

Сто років тому, у березні 1917 року, після відомих лютневих подій у столиці Московської імперії, українські патріоти, перейняті духом Тараса Шевченка, Лесі Українки та Івана Франка, вперше вийшли на вулицю Володимирську в Києві під жовто-блакитними прапорами і спів національних пісень, заснували Українську Центральну Раду на чолі з Михайлом Грушевським, що проголосила Українську Народну Республіку, столицею якої, нехай і тимчасово, стала і наша Вінниця, - розпочав презентацію книги головний редактор журналу «Вінницький край»  Вадим Вітковський. - Саме цей випуск історичної повісті присвячений 100-річчю української національно-визвольної революції.       

Від імені обласної Ради автора книги привітали заступник керуючого справами виконавчого апарату – начальник аналітично-інформаційного відділу виконавчого апарату обласної Ради Ірина Ярошинська та депутат обласної Ради Володимир Барцьось. Слово для вітань та виступу також мала директор Депаратаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Світлана Василюк, директор Вінницького обласного художнього музею Ілля Безбах, директор Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К.А.Тімірязєва Наталя Морозова, учасник бойових дій Олександр Мамчак (псевдо Оса), кандидат історичних наук, доцент кафедри історії та культури України Вінницького державного педагогічного університету ім. Коцюбинського Анатолій Войнаровський,   ілюстратор книги, художник Іван Грищук та  завідуючий історичним відділом, Вінницької єпархії УПЦ ієрей Назарій Давидовський. 

Народний аматорський хор «Осінні барви» під керівнитцвто Леоніда Луцишина виконали патріотичні народні українські пісні.

Повернутись Створено: 23 березня 2017 року, 18:50 Переглядів: 709

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація