Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Презентовано проект будівництва Подільського аграрного шляху Роздрукувати

Питання будівництва Подільського аграрного шляху та переїзду 9-го Вінницького батальйону до міста Кодима Одеської області обговорювали під час робочої зустрічі із керівництвом Кодимського району. Зокрема, голова обласної Ради Анатолій Олійник спілкувався із головою Кодимської районної ради Геннадієм Гладеньким та головою Кодимської райдержадміністрації Вадимом Козачком.

Основною метою зустрічі було обговорення питання співпраці розвитку інфраструктури та підтримання в належному стані міжобласних доріг.

Кодимський район прилягає до Вінницької області, це найпівнічніша частина Одещини, яка межує з двома районами Вінниччини – Піщанським та Чечельницьким.

Також під час зустрічі вони презентували свій проект будівництва Подільського аграрного шляху, основна ідея якого полягає в тому, аби виправити теперішню ситуацію з вантажним сполученням в сторону портів та прикордонних переходів. Адже Поділля має великий транзитний потенціал в напрямках Молдови, Румунії та Західної Європи, а катастрофічний стан доріг в регіоні зводить до нуля можливість використання транзитного потенціалу країни в південному та південно-західному напрямках.

В ході зустрічі звернули увагу і на те, що на теперішньому етапі аграрні регіони, такі як Вінницька, Хмельницька, Чернівецька та Одеська області, експортуючи свою продукцію, не використовують автодоріг Вінниччини та Одещини.

За їхніми словами, для того, щоб реалізувати запропонований проект необхідно провести капітальний ремонт доріг існуючої однополосної дороги, яка сполучає райцентри Піщанку та Чечельник Вінницької області з містом Роздільна Одеської області. Маршрут пролягає вздовж західної частини Одеської області від міста Кодима до міста Роздільна – траса Одеса-Кишинів. Поруч знаходиться прикордонний перехід Кучурган.

Акцентували увагу і на тому, що Подільський аграрний шлях проходить уздовж залізниці Київ–Одеса, що сприяє підвозу матеріалів для ремонту доріг, а в подальшому – і ширшому використанню залізниці для вантажних перевезень. Загальна довжина маршруту близько 240 км.

Розповіли також про економічні вигоди, соціальні аспекти та користь для населення Подільського регіону, які можна буде отримати в результаті побудови аграрного шляху.

Крім питання доріг, говорили також про передисклокацію Вінницького 9-го окремого мотопіхотного батальйону до міста Кодима, куди він переїхав нещодавно.

Анатолій Олійник зазначив, що Вінниччина завжди готова підтримати батальйон та допомогти у забезпечені всім необхідним, aби хлопці почувaли себе комфортно під чaс несення служби нa місці постійної дислокації, оскільки більше 50% особового складу батальйону – вінниччани.

- Ми завжди відкриті до співпраці в рамках підтримки військових, адже Вінницька обласна Рада, свого часу, виступила як засновник 9-го батальйону, - прокоментував Анатолій Дмитрович.

Результатом зустрічі стала домовленість про те, що будуть напрацьовані пропозиції щодо подальших кроків розвитку та співпраці. Після чого вони будуть направлені на адресу Вінницької обласної Ради та Вінницької облдержадміністрації для доопрацювання. 

Повернутись Створено: 18 листопада 2016 року, 17:09 Переглядів: 1603

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація