Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Презентовано проект будівництва Подільського аграрного шляху Роздрукувати

Питання будівництва Подільського аграрного шляху та переїзду 9-го Вінницького батальйону до міста Кодима Одеської області обговорювали під час робочої зустрічі із керівництвом Кодимського району. Зокрема, голова обласної Ради Анатолій Олійник спілкувався із головою Кодимської районної ради Геннадієм Гладеньким та головою Кодимської райдержадміністрації Вадимом Козачком.

Основною метою зустрічі було обговорення питання співпраці розвитку інфраструктури та підтримання в належному стані міжобласних доріг.

Кодимський район прилягає до Вінницької області, це найпівнічніша частина Одещини, яка межує з двома районами Вінниччини – Піщанським та Чечельницьким.

Також під час зустрічі вони презентували свій проект будівництва Подільського аграрного шляху, основна ідея якого полягає в тому, аби виправити теперішню ситуацію з вантажним сполученням в сторону портів та прикордонних переходів. Адже Поділля має великий транзитний потенціал в напрямках Молдови, Румунії та Західної Європи, а катастрофічний стан доріг в регіоні зводить до нуля можливість використання транзитного потенціалу країни в південному та південно-західному напрямках.

В ході зустрічі звернули увагу і на те, що на теперішньому етапі аграрні регіони, такі як Вінницька, Хмельницька, Чернівецька та Одеська області, експортуючи свою продукцію, не використовують автодоріг Вінниччини та Одещини.

За їхніми словами, для того, щоб реалізувати запропонований проект необхідно провести капітальний ремонт доріг існуючої однополосної дороги, яка сполучає райцентри Піщанку та Чечельник Вінницької області з містом Роздільна Одеської області. Маршрут пролягає вздовж західної частини Одеської області від міста Кодима до міста Роздільна – траса Одеса-Кишинів. Поруч знаходиться прикордонний перехід Кучурган.

Акцентували увагу і на тому, що Подільський аграрний шлях проходить уздовж залізниці Київ–Одеса, що сприяє підвозу матеріалів для ремонту доріг, а в подальшому – і ширшому використанню залізниці для вантажних перевезень. Загальна довжина маршруту близько 240 км.

Розповіли також про економічні вигоди, соціальні аспекти та користь для населення Подільського регіону, які можна буде отримати в результаті побудови аграрного шляху.

Крім питання доріг, говорили також про передисклокацію Вінницького 9-го окремого мотопіхотного батальйону до міста Кодима, куди він переїхав нещодавно.

Анатолій Олійник зазначив, що Вінниччина завжди готова підтримати батальйон та допомогти у забезпечені всім необхідним, aби хлопці почувaли себе комфортно під чaс несення служби нa місці постійної дислокації, оскільки більше 50% особового складу батальйону – вінниччани.

- Ми завжди відкриті до співпраці в рамках підтримки військових, адже Вінницька обласна Рада, свого часу, виступила як засновник 9-го батальйону, - прокоментував Анатолій Дмитрович.

Результатом зустрічі стала домовленість про те, що будуть напрацьовані пропозиції щодо подальших кроків розвитку та співпраці. Після чого вони будуть направлені на адресу Вінницької обласної Ради та Вінницької облдержадміністрації для доопрацювання. 

Повернутись Створено: 18 листопада 2016 року, 17:09 Переглядів: 1687

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація