03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Презентовано результати експертно-пошукового дослідження  бізнессередовища на Вінниччині Роздрукувати

Вчора під  час засідання робочої групи з розроблення Стратегії регіонального розвитку Вінницької області до 2017 року відбулась презентація та обговорення результатів експертно-пошукового дослідження  щодо виявлення умов та потенційних загроз для ведення бізнесу у Вінницькій області.

Дослідження проводилось Агенцією регіонального розвитку Вінницької області в рамках розроблення Стратегії із залученням експертів з Донецького національного університету імені Василя Стуса. Зокрема, долучилися   доктор економічних наук, професор кафедри міжнародних економічних відносин, проректор з науково-педагогічної, соціальної роботи та міжнародної співпраці Тетяна Орєхова та старший викладач кафедри менеджменту та поведінкової економіки Олеся Марценюк.

Мета експертного (пошукового) інтерв’ю вивчення думки експертів із представників бізнесу щодо визначення напрямів спільних зусиль органів влади, бізнесу, навчальних закладів та представників громадськості задля сталого і динамічного розвитку економіки регіону.

Після презентації учасники продовжили роботу у форматі запитання-відповіді. Отримавши пояснення експертів на усі запитання, члени робочої групи прийняли рішення враховувати результати дослідження на усіх подальших етапах у процесі розроблення Проєкту стратегій (формуванні цілей, технічних завдань, тощо).

Повернутись Створено: 26 листопада 2019 року, 12:42 Переглядів: 668

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація