03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Презентували план реконструкції спортивного комплексу «Здоров’я» Роздрукувати

27 червня в приміщенні ІТ-центру «IHub» за участі заступника голови обласної Ради Михайла Кременюка відбулась  презентація плану реконструкції спортивного комплексу «Здоров’я» з урахуванням потреб людей з інвалідністю. У заході також взяли участь заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної Ради Олександр Крученюк, голова постійної комісії з питань  освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко, керівники Координаційної ради при Регіональному центрі спорту інвалідів «Інваспорт», представники громадських організацій, ЗМІ.

Презентацію реконструкції спортивного комплексу «Здоров’я» з урахуванням потреб людей з інвалідністю представив присутнім начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Сергій Чернявський.

– Десятиліттями в області, та і в країні в цілому, не йшла мова про реконструкцію спортивних об’єктів, – зазначив він. – Проте завдяки виділенню коштів із Державного фонду регіонального розвитку та з обласного бюджету вже зараз на Вінниччині може розпочинатися реалізація даного проекту.

Сергій Чернявський ознайомив учасників заходу із планом реконструкції спортивного комплексу «Здоров’я», починаючи із зміни зовнішнього вигляду закладу і завершуючи  обладнанням, яке забезпечить доступність до спортивної споруди людям з інвалідністю (спеціальні ліфти, розсувні двері, пандуси тощо).                       

Представник замовника – заступник директора Департаменту будівництва, містобудування та архітектури – начальник управління капітального будівництва Валентин Прилуцький запевнив, що підрядник, який виграв тендерну процедуру за системою Prozorro, вже з початку липня зможе приступити до реалізації проекту.

– Нам уже надійшли кошти від ДФРР у розмірі 5 млн грн та співфінансування з обласного бюджету  500 тис. грн. (10% за умовами договору). Тож ми можемо розпочинати роботи, – запевнив Валентин Прилуцький.

За його словами, реалізація проекту розрахована на 12 місяців, тож, за умов вчасного і повного фінансування, роботи можуть бути завершені у липні 2019 року. Загальна кошторисна вартість проекту разом  з інвентарем становить більше 37 млн. грн. (включаючи будівельні роботи, системи опалення, вентиляції тощо).

В обговоренні активну участь взяли депутати обласної Ради, які в цілому визнали необхідність  та доцільність реалізації в області ще не одного подібного проекту.

– Завдання влади, депутатського корпусу – створити в області сприятливі умови для занять спортом і надати можливість займатись усім бажаючим, – підсумував Олександр Крученюк. – А вже потім – не заважати розвиватися кожному виду спорту. Має обов’язково бути інклюзивний розвиток. Якщо ми  цього не зробимо, а повернемося до системи, яка була раніше, то матимемо не 21 % охоплення спортом, а набагато менше. Стара система віджила, а задля того, щоб запрацювала нова – мусимо створити умови і надати  нові можливості.

 

 

Повернутись Створено: 27 червня 2018 року, 18:20 Переглядів: 513

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація