4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Президент України Петро Порошенко представив громаді області нового голову Вінницької облдержадміністрації Роздрукувати

28 лютого відбулась робоча поїздка Президента України Петра Порошенка до Вінницької області, в рамках якої очільник держави представив громаді краю нового голову Вінницької облдержадміністрації Валерія Коровія, офіційно призначеного відповідно до президентського Указу. Голова обласної Ради Сергій Свитко взяв участь у зазначених заходах і супроводжував Президента України Петра Порошенка під час його візиту до Вінниччини.

На зустрічі із керівництвом області та представниками депутатського корпусу обласної Ради Президент вручив посвідчення новому очільнику виконавчої гілки влади області та окреслив першочергові завдання для Валерія Коровія. Зокрема, Президент назвав такі пріоритети в діяльності новопризначеного керівника облдержадміністрації: налагодження діалогу влади із суспільством, забезпечення обороноздатності, втілення задекларованих керівництвом держави реформ, проведення децентралізації влади, протидію спробам дестабілізувати суспільно-політичну ситацію.

Також Петро Порошенко подякував чинній обласній владі області за діяльність протягом минулого року. Нагадаємо, що керівником виконавчої гілки влади в області був Анатолій Олійник.

Голова обласної Ради Сергій Свитко так прокоментував призначення нового керівника Вінницької ОДА: “Розраховую на конструктивну і плідну співпрацю із новим очільником облдержадміністрації Валерієм Коровієм задля блага територіальної громади Вінниччини. Керівництво держави вимагає від нас чітких і злагоджених дій з виконання поставлених завдань, а суспільство – рішучого та послідовного втілення всеосяжних змін для вінничан у різних галузях життя”.

Повернутись Створено: 2 березня 2015 року, 15:20 Переглядів: 876

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація