Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Президент України відвідав завод із виробництва сонячних панелей «KNESS PV» у Вінниці Роздрукувати

27 березня з робочим візитом до Вінниці приїхав Президент України Петро Порошенко. В рамках цієї поїздки гарант відвідав завод із виробництва сонячних панелей «KNESS PV». Також були присутні народний депутат України Олександр Домбровський, голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, працівники заводу, представники ЗМІ.

Перша черга заводу запущена у лютому 2019 року. Її річна потужність виробництва складає 200 МВт.

Завод виробляє сонячні панелі для побутових, комерційних та промислових сонячних електростанцій номінальною потужністю від 270 до 370 Вт згідно з найвищими технологічними вимогами сучасних виробників.

Усі характеристики панелей відповідають найвищим світовим вимогам, що робить можливим реалізувати продукцію KNESS PV і за межами країни.

– Із запуском цього заводу в Україні з’явилося промислове виробництво сонячних панелей, на яких буде написано «Made in Ukraine». Впевнений, що сонячні батареї українського виробництва продаватимуться по всьому світу, бо вони створені за останнім словом техніки, – сказав Президент.

Праця кожного робітника заводу «КНЕСС Естейт» є частиною зусиль із забезпечення енергетичної безпеки держави, енергоефективності України. Кожна збудована сонячна станція і навіть кожна встановлена на будинку сонячна батарея робить нашу країну на крок ближче до енергетичної незалежності.

Виступаючи перед присутніми Петро Порошенко також зазначив, що коли вперше обирався Президентом, Україна займала 153 місце в рейтингу Doing business Світового банку, поруч із Сомалі.

– Це означало «тавро», що ніхто сюди з інвестиціями не прийде. І за п`ять років Україна нашими спільними зусиллями продемонструвала найбільший прогрес серед усіх країн за всі часи – просунулась зі 153 місця на 71. Це при тому, що інші теж не спали, теж рухаються, – зауважив Президент.

Також Петро Порошенко зазначив, що за п`ять років зросли золотовалютні резерви до 21 млрд доларів.

– Ми знизили темпи інфляції, знизили дефіцит бюджету. Ми забезпечили випереджаюче зростання. За останній квартал минулого року показник зростання складає 3,5%, – сказав Петро Порошенко. – Сьогодні створюємо умови для того, щоб індекси, рейтинги, показники, надходження ВВП, відсотки зростання відобразились на кишені українців. Українець має відчути зростання економіки через зростання доходів населення.

Президент підкреслив, що саме тому важливо, щоб зростала мінімальна заробітна плата. Він нагадав, що в 2015 році вона складала 1300 грн., сьогодні – 4157 грн.

– І вона буде точно 5000 гривень найближчим часом, – переконаний глава держави.

Президент зауважив, що через зростання мінімальної зарплати відбувалось зростання і заробітної плати. «І сьогодні наш перший крок – зростає заробітна плата, сплачуються податки, податки надходять до пенсійного фонду – і ми маємо можливість підняти пенсії», – сказав він.

Президент повідомив, що з 1 березня проведена індексація пенсій. Тим, хто отримує мінімальну пенсію додатково виплатять компенсацію 2410 грн. Вже зараз повністю виплачено першу частину – 1205 грн. Також проведено монетизацію субсидій, підвищено виплати на кожну третю і наступну дитину у багатодітних родинах.

Він нагадав, що все це стало можливим в умовах, коли проти України ведеться війна і країна-агресор Росія окупувала частину території нашої держави.

– На Вінниччині ми бачимо приклад успіху децентралізації: громади стають гравцями на полі економіки, вступають у змагання за інвестора, за робочі місця, за можливості для розвитку громад, – додав Президент. – Середня зарплата на заводі «KNESS» на Вінниччині становить 17 000 грн – це визнання перспективи України, це успіх Вінниччини. Впевнений, цей показник збільшиться до 20 000 грн. Приємно бачити, як працівники заводу пишаються своєю продукцією та задоволені умовами праці.

Також Президент України пообіцяв додаткові стимули для бізнесу в Україні. Зокрема, він сказав, що буде надано додаткові стимули національному виробнику.

Повернутись Створено: 27 березня 2019 року, 16:55 Переглядів: 700

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація