Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Президент Ясської повітової ради святкуватиме День Незалежності України з вінничанами Роздрукувати

У рамках відзначення Дня Незалежності на Вінниччину прибув Президент Ясської повітової Ради  Марічел Попа з дружиною Міхаелою Попа. 23 серпня відбулась їхня зустріч з керівниками області – головою обласної Ради Анатолієм Олійником та головою облдержадміністрації Валерієм Коровієм.

Очільник облдержадміністрації розповів гостям про зміни, які відбулись у регіоні загалом за останні роки, зокрема, про  перші успіхи децентралізації, медичної та адміністративної реформи, про позитивні напрацювання в економіці краю.

– Я втретє приїжджаю до вашого регіону і за цей час побачив великі зміни та багато нових впроваджень. Це означає, що ви на правильному шляху. Наші міста – Вінниця та Ясси – схожі за своїми традиціями і вподобаннями, – підкреслив Маріцел Попа. – У нас є багато напрацювань, зокрема, у сфері медицини і ми радо поділимося своїм досвідом, адже пройшли той шлях, на який ви стали. Ми готові до будь-якого спільного нового проекту і запрошуємо вас відвідати наш повіт.

– Вдячний, що в день державного свята ви разом з нами. Все, що стосується нашої співпраці, і те, що прозвучало у вашому виступі, – вражає. Є чому вчитися один в одного, враховуючи ваші успіхи, особливо в медичній галузі, – зазначив голова обласної Ради Анатолій Олійник, вітаючи гостей від імені депутатського корпусу і органів місцевого самоврядування. – Ми сподіваємося, що наша дружба з кожним роком буде зміцнюватися, поглиблюватися і надихати на нові звершення.

Керівники області подякували Президенту Ясської повітової Ради  Марічелу Попа за запрошення прийняти на відпочинок дітей загиблих воїнів-атовців, наголосивши, що такі кроки сприятимуть поглибленню взаємовідносин та співробітництва.

 

 

Повернутись Створено: 23 серпня 2018 року, 11:50 Переглядів: 368

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація