Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Президент Ясської повітової ради святкуватиме День Незалежності України з вінничанами Роздрукувати

У рамках відзначення Дня Незалежності на Вінниччину прибув Президент Ясської повітової Ради  Марічел Попа з дружиною Міхаелою Попа. 23 серпня відбулась їхня зустріч з керівниками області – головою обласної Ради Анатолієм Олійником та головою облдержадміністрації Валерієм Коровієм.

Очільник облдержадміністрації розповів гостям про зміни, які відбулись у регіоні загалом за останні роки, зокрема, про  перші успіхи децентралізації, медичної та адміністративної реформи, про позитивні напрацювання в економіці краю.

– Я втретє приїжджаю до вашого регіону і за цей час побачив великі зміни та багато нових впроваджень. Це означає, що ви на правильному шляху. Наші міста – Вінниця та Ясси – схожі за своїми традиціями і вподобаннями, – підкреслив Маріцел Попа. – У нас є багато напрацювань, зокрема, у сфері медицини і ми радо поділимося своїм досвідом, адже пройшли той шлях, на який ви стали. Ми готові до будь-якого спільного нового проекту і запрошуємо вас відвідати наш повіт.

– Вдячний, що в день державного свята ви разом з нами. Все, що стосується нашої співпраці, і те, що прозвучало у вашому виступі, – вражає. Є чому вчитися один в одного, враховуючи ваші успіхи, особливо в медичній галузі, – зазначив голова обласної Ради Анатолій Олійник, вітаючи гостей від імені депутатського корпусу і органів місцевого самоврядування. – Ми сподіваємося, що наша дружба з кожним роком буде зміцнюватися, поглиблюватися і надихати на нові звершення.

Керівники області подякували Президенту Ясської повітової Ради  Марічелу Попа за запрошення прийняти на відпочинок дітей загиблих воїнів-атовців, наголосивши, що такі кроки сприятимуть поглибленню взаємовідносин та співробітництва.

 

 

Повернутись Створено: 23 серпня 2018 року, 11:50 Переглядів: 457

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація