Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Президент Ясської повітової ради святкуватиме День Незалежності України з вінничанами Роздрукувати

У рамках відзначення Дня Незалежності на Вінниччину прибув Президент Ясської повітової Ради  Марічел Попа з дружиною Міхаелою Попа. 23 серпня відбулась їхня зустріч з керівниками області – головою обласної Ради Анатолієм Олійником та головою облдержадміністрації Валерієм Коровієм.

Очільник облдержадміністрації розповів гостям про зміни, які відбулись у регіоні загалом за останні роки, зокрема, про  перші успіхи децентралізації, медичної та адміністративної реформи, про позитивні напрацювання в економіці краю.

– Я втретє приїжджаю до вашого регіону і за цей час побачив великі зміни та багато нових впроваджень. Це означає, що ви на правильному шляху. Наші міста – Вінниця та Ясси – схожі за своїми традиціями і вподобаннями, – підкреслив Маріцел Попа. – У нас є багато напрацювань, зокрема, у сфері медицини і ми радо поділимося своїм досвідом, адже пройшли той шлях, на який ви стали. Ми готові до будь-якого спільного нового проекту і запрошуємо вас відвідати наш повіт.

– Вдячний, що в день державного свята ви разом з нами. Все, що стосується нашої співпраці, і те, що прозвучало у вашому виступі, – вражає. Є чому вчитися один в одного, враховуючи ваші успіхи, особливо в медичній галузі, – зазначив голова обласної Ради Анатолій Олійник, вітаючи гостей від імені депутатського корпусу і органів місцевого самоврядування. – Ми сподіваємося, що наша дружба з кожним роком буде зміцнюватися, поглиблюватися і надихати на нові звершення.

Керівники області подякували Президенту Ясської повітової Ради  Марічелу Попа за запрошення прийняти на відпочинок дітей загиблих воїнів-атовців, наголосивши, що такі кроки сприятимуть поглибленню взаємовідносин та співробітництва.

 

 

Повернутись Створено: 23 серпня 2018 року, 11:50 Переглядів: 345

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація