Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Президент Ясської повітової ради запропонував встановити повітряне сполучення між Вінницею та Яссами Роздрукувати

У рамках відзначення Дня незалежності у Вінниці до регіону прибула офіційна делегація Ясського повіту Румунії. Увечері, 22 серпня, Президент Ясської повітової Ради  Маріцел Попа зустрівся з головою обласної Ради Анатолієм Олійником, головою облдержадміністрації Валерієм Коровієм, директором Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимиром Мережком та директором Департаменту агропромислового розвитку, екології та природніх ресурсів облдержадміністрації Миколою Ткачуком.

Очільник ОДА розказав гостю про зміни, які відбулись у регіоні та в Україні загалом за останні роки, зокрема -  перші успіхи децентралізації, медичної та адміністративної реформи, формування системи безпеки та реформування поліції, позитивні напрацювання в економіці краю.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник у своєму вітальному слові повідомив, що неодноразово був у Ясському повіті протягом останніх років і відзначив  серйозні результати покращення економічного стану та розвитку інфраструктури повіту.

-  Цьогоріч виповнюється 10 років з часу підписання угоди про співпрацю між Вінниччиною та Ясським повітом. За цей період відбулося чимало змін і в Україні, і в Румунії, та дуже ми рухаємось назустріч один одному, - зазначив Анатолій Дмитрович.  – Ця співпраця є однією із найбільш успішних і румунська сторона дуже серйозно і по-дружньому відноситься до партнерів з Вінницької області.

- Наші міста – Вінниця та Ясси – схожі, - зазначив Маріцел Попа. -  У нас однакова кількість жителів, кількість студентів. Ми готові поділитися своїм досвідом, адже пройшли той шлях, на який ви стали. Хотів би продовжити співпрацю у адміністративній сфері та у напрямі публічної влади. Маємо багато європейських проектів у стадії реалізації, адже ми в цьому процесі вже 15 років. Якщо у 2007 році ми мали проектів на 60 мільйонів євро, то цьогоріч - вже на 200 мільйонів євро. Маю пропозицію об’єднати  наші міста повітряним шляхом. Сьогодні з Ясського аеропорту відправляється вже 26 міжнародних рейсів. 

Члени румунської делегації – Президент Ясської повітової ради Маріцел попу, його особисті радники Лівіу Чіріка та Еліза Чіріка – сьогодні візьмуть учать у урочистому підняття прапору України, відвідають X обласний фестиваль народної творчості «Скарби Поділля», матимуть виступ  в урочистостях та наприкінці дня відвідають  світло-музичний фонтан.

Повернутись Створено: 23 серпня 2017 року, 09:28 Переглядів: 432

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація