Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Президент Ясської повітової ради запропонував встановити повітряне сполучення між Вінницею та Яссами Роздрукувати

У рамках відзначення Дня незалежності у Вінниці до регіону прибула офіційна делегація Ясського повіту Румунії. Увечері, 22 серпня, Президент Ясської повітової Ради  Маріцел Попа зустрівся з головою обласної Ради Анатолієм Олійником, головою облдержадміністрації Валерієм Коровієм, директором Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимиром Мережком та директором Департаменту агропромислового розвитку, екології та природніх ресурсів облдержадміністрації Миколою Ткачуком.

Очільник ОДА розказав гостю про зміни, які відбулись у регіоні та в Україні загалом за останні роки, зокрема -  перші успіхи децентралізації, медичної та адміністративної реформи, формування системи безпеки та реформування поліції, позитивні напрацювання в економіці краю.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник у своєму вітальному слові повідомив, що неодноразово був у Ясському повіті протягом останніх років і відзначив  серйозні результати покращення економічного стану та розвитку інфраструктури повіту.

-  Цьогоріч виповнюється 10 років з часу підписання угоди про співпрацю між Вінниччиною та Ясським повітом. За цей період відбулося чимало змін і в Україні, і в Румунії, та дуже ми рухаємось назустріч один одному, - зазначив Анатолій Дмитрович.  – Ця співпраця є однією із найбільш успішних і румунська сторона дуже серйозно і по-дружньому відноситься до партнерів з Вінницької області.

- Наші міста – Вінниця та Ясси – схожі, - зазначив Маріцел Попа. -  У нас однакова кількість жителів, кількість студентів. Ми готові поділитися своїм досвідом, адже пройшли той шлях, на який ви стали. Хотів би продовжити співпрацю у адміністративній сфері та у напрямі публічної влади. Маємо багато європейських проектів у стадії реалізації, адже ми в цьому процесі вже 15 років. Якщо у 2007 році ми мали проектів на 60 мільйонів євро, то цьогоріч - вже на 200 мільйонів євро. Маю пропозицію об’єднати  наші міста повітряним шляхом. Сьогодні з Ясського аеропорту відправляється вже 26 міжнародних рейсів. 

Члени румунської делегації – Президент Ясської повітової ради Маріцел попу, його особисті радники Лівіу Чіріка та Еліза Чіріка – сьогодні візьмуть учать у урочистому підняття прапору України, відвідають X обласний фестиваль народної творчості «Скарби Поділля», матимуть виступ  в урочистостях та наприкінці дня відвідають  світло-музичний фонтан.

Повернутись Створено: 23 серпня 2017 року, 09:28 Переглядів: 454

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація