Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Президія обласної Ради затвердила порядок денний 41-ї чергової сесії Вінницької обласної Ради 6 скликання Роздрукувати

24 вересня під головуванням очільника Вінницької обласної Ради Сергія Свитка відбулося засідання президії обласної Ради, на якому було розглянуто та схвалено порядок денний чергової 41-ї сесії обласної Ради 6 скликання зі змінами і доповненнями.

Участь в засіданні також взяли голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, голови постійних комісій, депутатських груп і фракцій обласної Ради; керівники управлінь та департаментів ОДА, представники громадськості області.

Члени президії обговорили 54 питання, що вносяться на розгляд чергової 41-ї сесії обласної Ради 6 скликання. Депутати погодились зняти з розгляду лише 36-е питання “Про продаж майна, закріпленого за дочірнім підприємством „Тиврівський райагроліс” Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства „Віноблагроліс”. Частину питань порядку денного сесії вирішили об’єднати.

В цілому президія затвердила запропонований порядок денний із змінами, доповненнями і зауваженнями.

Нагадуємо, що пленарне засідання чергової 41-ї сесії обласної Ради 6 скликання відбудеться 29 вересня 2015 року о 10.00 годині. З переліком питань можна ознайомитись на сайті обласної Ради за посиланням.

Повернутись Створено: 24 вересня 2015 року, 17:39 Переглядів: 1066

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація