Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Відбулось засідання президії обласної Ради 7 скликання Роздрукувати

14 грудня 2015 року  під головуванням очільника Вінницької обласної Ради Анатолія Олійника відбулося засідання президії обласної Ради, на якому було розглянуто та схвалено порядок денний позачергової 3-ї сесії обласної Ради 7 скликання зі змінами і доповненнями.

Участь у засіданні також взяли: голова облдержадміністрації Валерій Коровій; перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко; перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська; заступник голови обласної Ради Олександр Качур; голови постійних комісій, депутатських груп і фракцій обласної Ради; керівники управлінь та департаментів ОДА.

На засіданні розглянуто і схвалено 6 питань порядку денного, які вносяться на розгляд позачергової 3-ї сесії обласної Ради 7 скликання. 
Окрім цього, до порядку денного сесії було внесено доповнення. Члени президії ухвалили рішення внести додатково на розгляд сесії обласної Ради питання, щодо погодження ліміту використання лісових ресурсів при заготівлі другорядних лісових матеріалів (деревної зелені) на 2015 рік. Розгляд цього питання ініціював голова облдержадміністрації Валерій Коровій.

Нагадуємо, що пленарне засідання позачергової 3 сесії обласної Ради 7 скликання відбудеться  16 грудня  2015 року о 10.00 годині.

 

 

Повернутись Створено: 14 грудня 2015 року, 19:52 Переглядів: 1056

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація