24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Президія обласної Ради сформувала перелік питань для розгляду на четверій сесії Роздрукувати

9 лютого 2016 року   під головуванням очільника Вінницької обласної Ради Анатолія Олійника відбулося засідання президії обласної Ради, на якому було розглянуто та схвалено порядок денний чергової 4-ї сесії обласної Ради 7 скликання зі змінами і доповненнями.

Участь у засіданні взяли голова облдержадміністрації Валерій Коровій; перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко; заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк;  перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська; заступник голови обласної Ради Олександр Качур; заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Ігор Хміль; голови постійних комісій, депутатських груп і фракцій обласної Ради; керівники управлінь та департаментів ОДА.

Члени президії обговорили 59  питань та 13  доповнень  і зауважень до проектів рішень, висловлених депутатами   під  час обговорення їх у  постійних комісіях.

Пленарне засідання 4 сесії народні обранці погодили розпочати із затвердження проекту  рішення про Регламент Вінницької обласної Ради сьомого скликання та плану роботи обласної Ради 7 скликання на 2016 рік .

 Члени президії підтримали питання щодо внесення на розгляд 4 сесії обласної Ради 17 обласних програм.

Серед них - «Про комплексну оборонно-правоохоронну Програму Вінницької області на 2016 - 2020 роки «Безпечна Вінниччина – взаємна відповідальність влади та громад», «Про Програму підтримки діяльності національно-культурних товариств області та забезпечення міжконфесійної злагоди і духовно-морального розвитку Вінниччини на період 2016-2020 роки», «Про Програму розвитку особистих селянських, фермерських господарств, кооперативного руху на селі та дорадництва  на 2016-2020 роки», «Про регіональну Програму розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Вінницькій області на 2016-2020 роки», «Про регіональну Програму інформатизації «Електронна Вінниччина» на 2016-2018 роки», «Про Програму розвитку міжнародного та транскордонного співробітництва Вінницької області на 2016 – 2020 роки» та інші.

Члени президії вирішили зняти з розгляду і відправити на доопрацювання 4 проекти рішень - «Про погодження інвестиційної програми комунальному підприємству «Вінницяоблтеплоенерго», «Про внесення доповнень до Обласної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їхніх сімей, а також сімей загиблих Вінничан під час подій, які відбулися 31 серпня 2015 року біля Верховної Ради України та інших верств населення, які потребують соціального захисту  на 2015-2017 роки», «Про затвердження Положення про порядок та умови відшкодування депутатам обласної Ради витрат, пов’язаних з депутатською діяльністю», «Про створення обласної комунальної установи «Вінницький обласний центр допомоги учасникам антитерористичної операції».

Окрім цього, депутати підтримали внесення до порядку денного чергової сесії 15 питань щодо управління об'єктами спільної комунальної власності територіальних громад області, що стосуються оренди, передачі, приймання, продажу та списання майна, затвердження статутів комунальних закладів та  кадрових питань.

Насамкінець голова обласної Ради поінформував членів президії про навчання депутатів обласної Ради 7 скликання з питання користування електронною системою голосування «Рада», яке відбулося 9 лютого. Анатолій Олійник зазначив, що станом на сьогодні система «Рада» протестована представником підприємства „Тріак”, спеціалістами виконавчого апарату, керівниками депутатських фракцій та головами постійних комісій обласної Ради. Складено відповідний протокол, в якому стверджується, що система готова до роботи.

В цілому президія затвердила запропонований порядок денний із змінами, доповненнями і зауваженнями.

Нагадуємо, що пленарне засідання чергової 4-ї сесії обласної Ради 7 скликання відбудеться 11 лютого 2016 року. 

 

Повернутись Створено: 9 лютого 2016 року, 18:37 Переглядів: 938

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація