Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Президія обласної Ради сформувала перелік питань для розгляду на четверій сесії Роздрукувати

9 лютого 2016 року   під головуванням очільника Вінницької обласної Ради Анатолія Олійника відбулося засідання президії обласної Ради, на якому було розглянуто та схвалено порядок денний чергової 4-ї сесії обласної Ради 7 скликання зі змінами і доповненнями.

Участь у засіданні взяли голова облдержадміністрації Валерій Коровій; перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко; заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк;  перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська; заступник голови обласної Ради Олександр Качур; заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Ігор Хміль; голови постійних комісій, депутатських груп і фракцій обласної Ради; керівники управлінь та департаментів ОДА.

Члени президії обговорили 59  питань та 13  доповнень  і зауважень до проектів рішень, висловлених депутатами   під  час обговорення їх у  постійних комісіях.

Пленарне засідання 4 сесії народні обранці погодили розпочати із затвердження проекту  рішення про Регламент Вінницької обласної Ради сьомого скликання та плану роботи обласної Ради 7 скликання на 2016 рік .

 Члени президії підтримали питання щодо внесення на розгляд 4 сесії обласної Ради 17 обласних програм.

Серед них - «Про комплексну оборонно-правоохоронну Програму Вінницької області на 2016 - 2020 роки «Безпечна Вінниччина – взаємна відповідальність влади та громад», «Про Програму підтримки діяльності національно-культурних товариств області та забезпечення міжконфесійної злагоди і духовно-морального розвитку Вінниччини на період 2016-2020 роки», «Про Програму розвитку особистих селянських, фермерських господарств, кооперативного руху на селі та дорадництва  на 2016-2020 роки», «Про регіональну Програму розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Вінницькій області на 2016-2020 роки», «Про регіональну Програму інформатизації «Електронна Вінниччина» на 2016-2018 роки», «Про Програму розвитку міжнародного та транскордонного співробітництва Вінницької області на 2016 – 2020 роки» та інші.

Члени президії вирішили зняти з розгляду і відправити на доопрацювання 4 проекти рішень - «Про погодження інвестиційної програми комунальному підприємству «Вінницяоблтеплоенерго», «Про внесення доповнень до Обласної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їхніх сімей, а також сімей загиблих Вінничан під час подій, які відбулися 31 серпня 2015 року біля Верховної Ради України та інших верств населення, які потребують соціального захисту  на 2015-2017 роки», «Про затвердження Положення про порядок та умови відшкодування депутатам обласної Ради витрат, пов’язаних з депутатською діяльністю», «Про створення обласної комунальної установи «Вінницький обласний центр допомоги учасникам антитерористичної операції».

Окрім цього, депутати підтримали внесення до порядку денного чергової сесії 15 питань щодо управління об'єктами спільної комунальної власності територіальних громад області, що стосуються оренди, передачі, приймання, продажу та списання майна, затвердження статутів комунальних закладів та  кадрових питань.

Насамкінець голова обласної Ради поінформував членів президії про навчання депутатів обласної Ради 7 скликання з питання користування електронною системою голосування «Рада», яке відбулося 9 лютого. Анатолій Олійник зазначив, що станом на сьогодні система «Рада» протестована представником підприємства „Тріак”, спеціалістами виконавчого апарату, керівниками депутатських фракцій та головами постійних комісій обласної Ради. Складено відповідний протокол, в якому стверджується, що система готова до роботи.

В цілому президія затвердила запропонований порядок денний із змінами, доповненнями і зауваженнями.

Нагадуємо, що пленарне засідання чергової 4-ї сесії обласної Ради 7 скликання відбудеться 11 лютого 2016 року. 

 

Повернутись Створено: 9 лютого 2016 року, 18:37 Переглядів: 914

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація