03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Президія обласної Ради Роздрукувати

Депутати зняли питання про «Вервольф»

27 квітня під час засідання президії обласної Ради депутати підготували до розгляду на черговій сесії, яка відбудеться 29 квітня, сорок три питання. З порядку денного було зняте єдине питання – «Про створення філії Вінницького обласного краєзнавчого музею «Історико-меморіальний комплекс пам’яті жертв фашизму».

Суспільне напруження довкола питання про перетворення «Вервольфу» у туристичний об’єкт не вщухає вже кілька місяців. Не набуло воно однозначності й серед обласних депутатів. Відтак голова обласної Ради Сергій Татусяк запропонував колегам відкласти суперечливе питання до наступної сесії. З тим, аби в міжсесійний період обранці ще раз розглянули його у комісіях, провели зустрічі з громадськістю тощо.
– Перетворення об’єктів Другої світової та Великої вітчизняної воєн у меморіальні комплекси, туристичні маршрути – це світовий досвід. Але, схоже, наше суспільство не готове сприйняти це питання. Тому прийняттю рішення має передувати серйозна просвітницька робота, – зауважив С.Татусяк.

Інші питання порядку денного сесії депутати затвердили, внісши до деяких окремі пропозиції та корективи. З-поміж іншого це – «Про підготовку та проведення міжнародної науково-практичної конференції «Реформування місцевого самоврядування: національний та міжнародний досвід» та «Про схвалення проекту Угоди між Вінницькою та Донецькою обласними радами про співробітництво в соціально-економічній, науково-технічній, культурній сферах, розвиток територіальних громад та реформування місцевого самоврядування».
Також сесія розглядатиме традиційні питання комунальної власності, оренди, продажу та списання майна, гірничих відводів. Окрім того, обранці заслухають доповідь начальника управління МВС у Вінницькій області Валерія Ноніка «Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку на території Вінницької області» та звіт начальника управління з питань фізкультури і спорту ОДА Олександра Фєнєва «Про хід виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту у Вінницькій області на 2007-2011 роки».
 

Повернутись Створено: 27 квітня 2011 року, 00:00 Переглядів: 873

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація