Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Президія обласної Ради Роздрукувати

Депутати зняли питання про «Вервольф»

27 квітня під час засідання президії обласної Ради депутати підготували до розгляду на черговій сесії, яка відбудеться 29 квітня, сорок три питання. З порядку денного було зняте єдине питання – «Про створення філії Вінницького обласного краєзнавчого музею «Історико-меморіальний комплекс пам’яті жертв фашизму».

Суспільне напруження довкола питання про перетворення «Вервольфу» у туристичний об’єкт не вщухає вже кілька місяців. Не набуло воно однозначності й серед обласних депутатів. Відтак голова обласної Ради Сергій Татусяк запропонував колегам відкласти суперечливе питання до наступної сесії. З тим, аби в міжсесійний період обранці ще раз розглянули його у комісіях, провели зустрічі з громадськістю тощо.
– Перетворення об’єктів Другої світової та Великої вітчизняної воєн у меморіальні комплекси, туристичні маршрути – це світовий досвід. Але, схоже, наше суспільство не готове сприйняти це питання. Тому прийняттю рішення має передувати серйозна просвітницька робота, – зауважив С.Татусяк.

Інші питання порядку денного сесії депутати затвердили, внісши до деяких окремі пропозиції та корективи. З-поміж іншого це – «Про підготовку та проведення міжнародної науково-практичної конференції «Реформування місцевого самоврядування: національний та міжнародний досвід» та «Про схвалення проекту Угоди між Вінницькою та Донецькою обласними радами про співробітництво в соціально-економічній, науково-технічній, культурній сферах, розвиток територіальних громад та реформування місцевого самоврядування».
Також сесія розглядатиме традиційні питання комунальної власності, оренди, продажу та списання майна, гірничих відводів. Окрім того, обранці заслухають доповідь начальника управління МВС у Вінницькій області Валерія Ноніка «Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку на території Вінницької області» та звіт начальника управління з питань фізкультури і спорту ОДА Олександра Фєнєва «Про хід виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту у Вінницькій області на 2007-2011 роки».
 

Повернутись Створено: 27 квітня 2011 року, 00:00 Переглядів: 811

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація