Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Президія обласної Ради Роздрукувати

Депутати зняли питання про «Вервольф»

27 квітня під час засідання президії обласної Ради депутати підготували до розгляду на черговій сесії, яка відбудеться 29 квітня, сорок три питання. З порядку денного було зняте єдине питання – «Про створення філії Вінницького обласного краєзнавчого музею «Історико-меморіальний комплекс пам’яті жертв фашизму».

Суспільне напруження довкола питання про перетворення «Вервольфу» у туристичний об’єкт не вщухає вже кілька місяців. Не набуло воно однозначності й серед обласних депутатів. Відтак голова обласної Ради Сергій Татусяк запропонував колегам відкласти суперечливе питання до наступної сесії. З тим, аби в міжсесійний період обранці ще раз розглянули його у комісіях, провели зустрічі з громадськістю тощо.
– Перетворення об’єктів Другої світової та Великої вітчизняної воєн у меморіальні комплекси, туристичні маршрути – це світовий досвід. Але, схоже, наше суспільство не готове сприйняти це питання. Тому прийняттю рішення має передувати серйозна просвітницька робота, – зауважив С.Татусяк.

Інші питання порядку денного сесії депутати затвердили, внісши до деяких окремі пропозиції та корективи. З-поміж іншого це – «Про підготовку та проведення міжнародної науково-практичної конференції «Реформування місцевого самоврядування: національний та міжнародний досвід» та «Про схвалення проекту Угоди між Вінницькою та Донецькою обласними радами про співробітництво в соціально-економічній, науково-технічній, культурній сферах, розвиток територіальних громад та реформування місцевого самоврядування».
Також сесія розглядатиме традиційні питання комунальної власності, оренди, продажу та списання майна, гірничих відводів. Окрім того, обранці заслухають доповідь начальника управління МВС у Вінницькій області Валерія Ноніка «Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку на території Вінницької області» та звіт начальника управління з питань фізкультури і спорту ОДА Олександра Фєнєва «Про хід виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту у Вінницькій області на 2007-2011 роки».
 

Повернутись Створено: 27 квітня 2011 року, 00:00 Переглядів: 742

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація