Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Президія обласної Ради підтримала запропонований порядок денний позачергової 31-ї сесії обласної Ради Роздрукувати

16 січня відбулося засідання президії обласної Ради, на якому було розглянуто і підтримано запропонований порядок денний позачергової 31-ї сесії обласної Ради 6 скликання.

Участь у засіданні взяли голова обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Анатолій Олійник, заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, голови постійних комісій обласної Ради, керівники депутатських фракцій і груп найвищого органу місцевого самоврядування області, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники громадських організацій.

На засіданні обговорено 7 питань порядку денного, які вносяться на розгляд позачергової 31-ї сесії обласної Ради. Запитання у депутатів обласної Ради виникли щодо проекту рішення про обласний бюджет на 2015 рік, зокрема, щодо виділення коштів на проведення проміжних виборів депутатів Вінницької обласної ради 6 скликання по одномандатних мажоритарних виборчих округах. На думку депутатів, кошти, які планується скерувати на проведення довиборів, варто було б мінімізувати і направити їх на першочергові потреби територіальної громади області.

Також депутати підтримали проект рішення про затвердження розпоряджень голови обласної Ради щодо звільнення і призначення керівників комунальних закладів, зокрема, сфери охорони здоров’я, які тривалий період часу були предметом непорозуміння між громадськістю і депутатським корпусом обласної Ради. В результаті домовленостей у рамках роботи Об’єднавчої ради, куди входять керівники депутатських фракцій і груп обласної Ради та представники Майдану, вирішено підтримати питання про затвердження розпоряджень голови обласної Ради на засіданні позачергової 31-ї сесії обласної Ради з метою стабілізації суспільно-політичної ситуації, налагодження конструктивного діалогу між владою і громадою Вінниччини.

Таким чином, президія рекомендувала підтримати усі 7 питань порядку денного, внесених на розгляд позачергової 31-ї сесії обласної Ради із зауваженнями і пропозиціями.

Повернутись Створено: 16 січня 2015 року, 15:38 Переглядів: 826

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація