Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Президія обласної Ради підтримала запропонований порядок денний позачергової 31-ї сесії обласної Ради Роздрукувати

16 січня відбулося засідання президії обласної Ради, на якому було розглянуто і підтримано запропонований порядок денний позачергової 31-ї сесії обласної Ради 6 скликання.

Участь у засіданні взяли голова обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Анатолій Олійник, заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, голови постійних комісій обласної Ради, керівники депутатських фракцій і груп найвищого органу місцевого самоврядування області, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники громадських організацій.

На засіданні обговорено 7 питань порядку денного, які вносяться на розгляд позачергової 31-ї сесії обласної Ради. Запитання у депутатів обласної Ради виникли щодо проекту рішення про обласний бюджет на 2015 рік, зокрема, щодо виділення коштів на проведення проміжних виборів депутатів Вінницької обласної ради 6 скликання по одномандатних мажоритарних виборчих округах. На думку депутатів, кошти, які планується скерувати на проведення довиборів, варто було б мінімізувати і направити їх на першочергові потреби територіальної громади області.

Також депутати підтримали проект рішення про затвердження розпоряджень голови обласної Ради щодо звільнення і призначення керівників комунальних закладів, зокрема, сфери охорони здоров’я, які тривалий період часу були предметом непорозуміння між громадськістю і депутатським корпусом обласної Ради. В результаті домовленостей у рамках роботи Об’єднавчої ради, куди входять керівники депутатських фракцій і груп обласної Ради та представники Майдану, вирішено підтримати питання про затвердження розпоряджень голови обласної Ради на засіданні позачергової 31-ї сесії обласної Ради з метою стабілізації суспільно-політичної ситуації, налагодження конструктивного діалогу між владою і громадою Вінниччини.

Таким чином, президія рекомендувала підтримати усі 7 питань порядку денного, внесених на розгляд позачергової 31-ї сесії обласної Ради із зауваженнями і пропозиціями.

Повернутись Створено: 16 січня 2015 року, 15:38 Переглядів: 734

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація