Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Президія обласної Ради підтримала запропонований порядок денний позачергової 31-ї сесії обласної Ради Роздрукувати

16 січня відбулося засідання президії обласної Ради, на якому було розглянуто і підтримано запропонований порядок денний позачергової 31-ї сесії обласної Ради 6 скликання.

Участь у засіданні взяли голова обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Анатолій Олійник, заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, голови постійних комісій обласної Ради, керівники депутатських фракцій і груп найвищого органу місцевого самоврядування області, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники громадських організацій.

На засіданні обговорено 7 питань порядку денного, які вносяться на розгляд позачергової 31-ї сесії обласної Ради. Запитання у депутатів обласної Ради виникли щодо проекту рішення про обласний бюджет на 2015 рік, зокрема, щодо виділення коштів на проведення проміжних виборів депутатів Вінницької обласної ради 6 скликання по одномандатних мажоритарних виборчих округах. На думку депутатів, кошти, які планується скерувати на проведення довиборів, варто було б мінімізувати і направити їх на першочергові потреби територіальної громади області.

Також депутати підтримали проект рішення про затвердження розпоряджень голови обласної Ради щодо звільнення і призначення керівників комунальних закладів, зокрема, сфери охорони здоров’я, які тривалий період часу були предметом непорозуміння між громадськістю і депутатським корпусом обласної Ради. В результаті домовленостей у рамках роботи Об’єднавчої ради, куди входять керівники депутатських фракцій і груп обласної Ради та представники Майдану, вирішено підтримати питання про затвердження розпоряджень голови обласної Ради на засіданні позачергової 31-ї сесії обласної Ради з метою стабілізації суспільно-політичної ситуації, налагодження конструктивного діалогу між владою і громадою Вінниччини.

Таким чином, президія рекомендувала підтримати усі 7 питань порядку денного, внесених на розгляд позачергової 31-ї сесії обласної Ради із зауваженнями і пропозиціями.

Повернутись Створено: 16 січня 2015 року, 15:38 Переглядів: 713

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація