Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Президія обласної Ради погодила порядок денний 14 позачергової сесії Роздрукувати

На вимогу третини депутатів обласної Ради сьогодні, 3 лютого, відбудеться пленарне засідання 14 позачергової сесії. Президія обласної Ради розглянула порядок денний, що пропонується на розгляд депутатів.

Під керівництвом першого заступника голови Людмили Щербаківської депутати ухвалили рішення винести на розгляд сесії 25 питань. Серед них: звернення депутатів до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо ситуації, яка склалася з формуванням проекту госпітальних округів в області. Голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення Ярослав Хребтій запропонував доповнити дане звернення та внести відповідні зміни під час проведення позачергової сесії.

Крім того, депутати розглянуть доповнення до Програми економічного та соціального розвитку Вінницької області на 2017 рік, припинять повноваження заступника голови Ради Олександра Качура, приймуть рішення щодо змін в статутах комунальних підприємств, установ та організацій, що є спільною власністю територіальних громад області.

Голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур запропонував внести до порядку денного питання про доповнення до рішення 21 сесії обласної Ради 5 скликання від 24 грудня 2008 року №698 “Про проведення оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад області, управління якими здійснює обласна Рада” та про перейменування сільських рад Вінницької області. Таким чином, депутати розглянуть 27 питань порядку денного.

Повернутись Створено: 3 лютого 2017 року, 10:00 Переглядів: 854

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація