Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Президія обласної Ради схвалила порядок денний чергової сесії обласної Ради Роздрукувати

25 березня під керівництвом голови Вінницької обласної Ради Анатолія Олійника відбулося засідання президії обласної Ради, на якому було розглянуто і схвалено порядок денний чергової 6-ї сесії обласної Ради 7 скликання зі змінами та доповненнями.

У його роботі взяли участь перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська; перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко; заступник голови обласної Ради Олександр Качур; голови постійних комісій, депутатських груп і фракцій обласної Ради; керівники управлінь та департаментів ОДА, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

Під час зібрання члени президії розглянули і схвалили порядок денний чергової 6-ї сесії обласної Ради 7 скликання зі змінами та доповненнями, попередньо внесеними на засіданнях постійних комісій обласної Ради.

Зокрема, в ході розгляду 7-го питання «Про Агенцію регіонального розвитку Вінницької області» голова обласної Ради Анатолій Олійник акцентував увагу на важливості діяльності зазначеного об’єднання:

– Створення Агенції – це структура, яка слугуватиме додатковим інструментом у залученні іноземних інвестицій у господарсько-економічну сферу нашої області, – наголосив очільник найвищого представницького органу самоврядної гілки влади.

За підсумками засідання, члени президії затвердили 28 питань порядку денного зі змінами та доповненнями.

Відтак, при обговоренні 27-го питання «Про звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр – міністра України з вимогою негайного припинення політичних репресій щодо новітніх політв’язнів: активістів Революції Гідності, волонтерів, учасників священної війни з Росією та притягнути до відповідальності посадовців, що на догоду Путіну фабрикують справи проти українських патріотів» депутати запропонували зазначений проект рішення під час сесії розглянути першим, враховуючи на нинішній день суспільну значимість цього питання.

Нагадуємо, що пленарне засідання чергової 6-ї сесії обласної Ради 7 скликання відбудеться 30 березня 2016 року. 

Повернутись Створено: 25 березня 2016 року, 17:35 Переглядів: 1250

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація