Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Президія обласної Ради схвалила порядок денний чергової сесії обласної Ради Роздрукувати

25 березня під керівництвом голови Вінницької обласної Ради Анатолія Олійника відбулося засідання президії обласної Ради, на якому було розглянуто і схвалено порядок денний чергової 6-ї сесії обласної Ради 7 скликання зі змінами та доповненнями.

У його роботі взяли участь перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська; перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко; заступник голови обласної Ради Олександр Качур; голови постійних комісій, депутатських груп і фракцій обласної Ради; керівники управлінь та департаментів ОДА, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

Під час зібрання члени президії розглянули і схвалили порядок денний чергової 6-ї сесії обласної Ради 7 скликання зі змінами та доповненнями, попередньо внесеними на засіданнях постійних комісій обласної Ради.

Зокрема, в ході розгляду 7-го питання «Про Агенцію регіонального розвитку Вінницької області» голова обласної Ради Анатолій Олійник акцентував увагу на важливості діяльності зазначеного об’єднання:

– Створення Агенції – це структура, яка слугуватиме додатковим інструментом у залученні іноземних інвестицій у господарсько-економічну сферу нашої області, – наголосив очільник найвищого представницького органу самоврядної гілки влади.

За підсумками засідання, члени президії затвердили 28 питань порядку денного зі змінами та доповненнями.

Відтак, при обговоренні 27-го питання «Про звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр – міністра України з вимогою негайного припинення політичних репресій щодо новітніх політв’язнів: активістів Революції Гідності, волонтерів, учасників священної війни з Росією та притягнути до відповідальності посадовців, що на догоду Путіну фабрикують справи проти українських патріотів» депутати запропонували зазначений проект рішення під час сесії розглянути першим, враховуючи на нинішній день суспільну значимість цього питання.

Нагадуємо, що пленарне засідання чергової 6-ї сесії обласної Ради 7 скликання відбудеться 30 березня 2016 року. 

Повернутись Створено: 25 березня 2016 року, 17:35 Переглядів: 1370

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація