4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Президія обласної Ради узгодила порядок денний чергової 33-ї сесії обласної Ради 6 скликання Роздрукувати

25 лютого під головуванням очільника обласної Ради Сергія Свитка відбулося засідання президії обласної Ради, на якому було розглянуто та схвалено порядок денний чергової 33-ї сесії обласної Ради 6 скликання зі змінами і доповненнями.

Участь у засіданні також взяли заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, голови постійних комісій, депутатських груп і фракцій обласної Ради; керівники управлінь та департаментів ОДА.

На засіданні розглянуто і обговорено 18 питань порядку денного, які вносяться на розгляд чергової 33-ї сесії обласної Ради 6 скликання. В ході обговорення члени президії обласної Ради вирішили зняти з розгляду 2 питання, зокрема, про внесення доповнень до рішення 16 сесії обласної Ради від 20 червня 2013 року №536 “Про затвердження Програми приватизації об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області на 2013-2014 роки” та про внесення змін до Регіональної програми охорони навколишнього природного середовища та раціонального використання природних ресурсів на 2013-2018 роки, затвердженої рішенням 13 сесії обласної Ради 6 скликання від 18 грудня 2012 року №418. Зазначені проекти рішень вирішено доопрацювати.

До порядку денного сесії внесено доповнення. Зокрема, на пленарному засіданні розглянуть і 3 кадрові питання: про переукладення контрактів із двома керівниками комунальних підприємств області та про увільнення від виконання обов’язків головного лікаря Мурованокуриловецької лікарні планового лікування Мирослава Олійника, у зв’язку із призовом на військову службу під час мобілізації. У цій лікарні планується призначити виконувача обов’язків головного лікаря. Члени президії також запропонували додатково внести на розгляд чергової сесії питання про внесення  доповнень до Єдиної комплексної правоохоронної програми Вінницької області на 2010 - 2015 роки, затвердженої рішенням 28 сесії обласної Ради 5 скликання від 2 березня 2010 року № 962 (зі змінами)

Із порядком денним чергової 33-ї сесії обласної Ради 6 скликання можна ознайомитись за посиланням.

 

Повернутись Створено: 25 лютого 2015 року, 16:42 Переглядів: 780

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація