29 травня о14.00 в приміщенні обласної Ради (303 кабінет) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань регулювання комунальної власності та приватизації             

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Президія обласної Ради затвердила 52 питання порядку денного 27 чергової сесії Роздрукувати

3 жовтня під головуванням очільника обласної Ради Сергія Свитка було проведено засідання президії Вінницької обласної Ради.

Участь в роботі президії взяли: голова облдержадміністрації Анатолій Олійник, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, голови і члени постійних комісій обласної Ради, керівники управлінь і департаментів облдержадміністрації, посадовці обласної Ради, представники правоохоронних органів та громадськості області.

На засіданні планувалося розглянути 9 питань порядку денного президії обласної Ради. Враховуючи вимоги окремих депутатів і голови облдержадміністрації, першим було розглянуто питання “Про затвердження порядку денного пленарного засідання 27 сесії обласної Ради 6 скликання”. За пропозицією Анатолія Олійника і частини депутатів з порядку денного майбутньої 27 чергової сесії було знято 4 питання, а саме: № 37 “Про затвердження Статуту Обласного бюро судово-медичної експертизи”, №39 “Про внесення доповнень в додаток 2 до рішення 16 сесії обласної Ради 6 скликання від 20 червня 2013 року №536 “Про затвердження Програми приватизації об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області на 2013-2014 роки”, №54 “Про призначення на посаду начальника Вінницького обласного бюро судово-медичної експертизи (Воронов В.Т.)” і №55 “Про призначення на посаду начальника Вінницького обласного бюро судово-медичної експертизи (Щеглов О.А.)”.

Під час засідання голова облдержадміністрації Анатолій Олійник зазначив, що рішення голови обласної Ради щодо звільнення і призначення керівників комунальних закладів області, зокрема, закладів охорони здоров’я - є правомірними і чинними на сьогодні. Він також підкреслив, що є питання щодо двох комунальних закладів Вінницької МСЕК і Вінницького обласного бюро судово-медичної експертизи, “які є державними установами. Пропоную здійснити перегляд статутних документів зазначених закладів комунальної власності”. На що голова обласної Ради Сергій Свитко відповів, що у відповідності до рішення Вінницького апеляційного суду, яке набуло законної сили, і в констатуючій частині якого зазначено: “Вінницький обласний центр медико-соціальної експертизи є комунальним закладом охорони здоров’я, управління яким здійснює Вінницька обласна Рада”.

Депутат обласної Ради Анатолій Жучинський сказав, що депутати і керівництво області не повинні протидіяти народній ініціативі в питанні звільнення головних лікарів, до яких у громади виникає найбільше питань. Варто зазначити, що голова обласної Ради Сергій Свитко і окремі депутати голосували проти зняття питань №54 і №55 з порядку денного сесії, вважаючи, що ці питання мають бути розглянуті на черговій сесії. В цілому, президією було затверджено 52 питання порядку денного зі змінами і доповненнями, які будуть розглянуті на черговій сесії обласної Ради. Крім того, на засіданні було заслухано питання “Про обласний благодійний марафон “Врятуймо кожного бійця – захисника України”.

Інші питання порядку денного президії, які планувалось розглянути, зокрема, про використання коштів обласного бюджету виділених на потреби територіальної оборони, заходи енергозбереження, реалізацію в області проекту Світового банку, про внесення змін до структури і чисельності виконавчого апарату обласної Ради, роботу постійних комісій обласної Ради, перевірку системи “Рада”, було перенесено на наступне засідання президії в зв’язку із тим, що 10 депутатів покинули засідання президії, а в залі залишилось лише 14 депутатів – членів президії. 

Також депутат обласної Ради Олександр Мельник запропонував заслухати на черговій сесії голову обласної Ради і голову облдержадміністрації щодо проведеної роботи керівництвом області з надання допомоги українським військовослужбовцям, зміцнення обороноздатності області, стану підготовки комунальних закладів до опалювального сезону. Ця пропозиція була підтримана членами президії обласної Ради. 

Повернутись Створено: 3 жовтня 2014 року, 19:30 Переглядів: 1073

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація