Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Президія обласної Ради затвердила 52 питання порядку денного 27 чергової сесії Роздрукувати

3 жовтня під головуванням очільника обласної Ради Сергія Свитка було проведено засідання президії Вінницької обласної Ради.

Участь в роботі президії взяли: голова облдержадміністрації Анатолій Олійник, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, голови і члени постійних комісій обласної Ради, керівники управлінь і департаментів облдержадміністрації, посадовці обласної Ради, представники правоохоронних органів та громадськості області.

На засіданні планувалося розглянути 9 питань порядку денного президії обласної Ради. Враховуючи вимоги окремих депутатів і голови облдержадміністрації, першим було розглянуто питання “Про затвердження порядку денного пленарного засідання 27 сесії обласної Ради 6 скликання”. За пропозицією Анатолія Олійника і частини депутатів з порядку денного майбутньої 27 чергової сесії було знято 4 питання, а саме: № 37 “Про затвердження Статуту Обласного бюро судово-медичної експертизи”, №39 “Про внесення доповнень в додаток 2 до рішення 16 сесії обласної Ради 6 скликання від 20 червня 2013 року №536 “Про затвердження Програми приватизації об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області на 2013-2014 роки”, №54 “Про призначення на посаду начальника Вінницького обласного бюро судово-медичної експертизи (Воронов В.Т.)” і №55 “Про призначення на посаду начальника Вінницького обласного бюро судово-медичної експертизи (Щеглов О.А.)”.

Під час засідання голова облдержадміністрації Анатолій Олійник зазначив, що рішення голови обласної Ради щодо звільнення і призначення керівників комунальних закладів області, зокрема, закладів охорони здоров’я - є правомірними і чинними на сьогодні. Він також підкреслив, що є питання щодо двох комунальних закладів Вінницької МСЕК і Вінницького обласного бюро судово-медичної експертизи, “які є державними установами. Пропоную здійснити перегляд статутних документів зазначених закладів комунальної власності”. На що голова обласної Ради Сергій Свитко відповів, що у відповідності до рішення Вінницького апеляційного суду, яке набуло законної сили, і в констатуючій частині якого зазначено: “Вінницький обласний центр медико-соціальної експертизи є комунальним закладом охорони здоров’я, управління яким здійснює Вінницька обласна Рада”.

Депутат обласної Ради Анатолій Жучинський сказав, що депутати і керівництво області не повинні протидіяти народній ініціативі в питанні звільнення головних лікарів, до яких у громади виникає найбільше питань. Варто зазначити, що голова обласної Ради Сергій Свитко і окремі депутати голосували проти зняття питань №54 і №55 з порядку денного сесії, вважаючи, що ці питання мають бути розглянуті на черговій сесії. В цілому, президією було затверджено 52 питання порядку денного зі змінами і доповненнями, які будуть розглянуті на черговій сесії обласної Ради. Крім того, на засіданні було заслухано питання “Про обласний благодійний марафон “Врятуймо кожного бійця – захисника України”.

Інші питання порядку денного президії, які планувалось розглянути, зокрема, про використання коштів обласного бюджету виділених на потреби територіальної оборони, заходи енергозбереження, реалізацію в області проекту Світового банку, про внесення змін до структури і чисельності виконавчого апарату обласної Ради, роботу постійних комісій обласної Ради, перевірку системи “Рада”, було перенесено на наступне засідання президії в зв’язку із тим, що 10 депутатів покинули засідання президії, а в залі залишилось лише 14 депутатів – членів президії. 

Також депутат обласної Ради Олександр Мельник запропонував заслухати на черговій сесії голову обласної Ради і голову облдержадміністрації щодо проведеної роботи керівництвом області з надання допомоги українським військовослужбовцям, зміцнення обороноздатності області, стану підготовки комунальних закладів до опалювального сезону. Ця пропозиція була підтримана членами президії обласної Ради. 

Повернутись Створено: 3 жовтня 2014 року, 19:30 Переглядів: 973

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація