Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Президія обласної Ради затвердила 52 питання порядку денного 27 чергової сесії Роздрукувати

3 жовтня під головуванням очільника обласної Ради Сергія Свитка було проведено засідання президії Вінницької обласної Ради.

Участь в роботі президії взяли: голова облдержадміністрації Анатолій Олійник, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, голови і члени постійних комісій обласної Ради, керівники управлінь і департаментів облдержадміністрації, посадовці обласної Ради, представники правоохоронних органів та громадськості області.

На засіданні планувалося розглянути 9 питань порядку денного президії обласної Ради. Враховуючи вимоги окремих депутатів і голови облдержадміністрації, першим було розглянуто питання “Про затвердження порядку денного пленарного засідання 27 сесії обласної Ради 6 скликання”. За пропозицією Анатолія Олійника і частини депутатів з порядку денного майбутньої 27 чергової сесії було знято 4 питання, а саме: № 37 “Про затвердження Статуту Обласного бюро судово-медичної експертизи”, №39 “Про внесення доповнень в додаток 2 до рішення 16 сесії обласної Ради 6 скликання від 20 червня 2013 року №536 “Про затвердження Програми приватизації об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області на 2013-2014 роки”, №54 “Про призначення на посаду начальника Вінницького обласного бюро судово-медичної експертизи (Воронов В.Т.)” і №55 “Про призначення на посаду начальника Вінницького обласного бюро судово-медичної експертизи (Щеглов О.А.)”.

Під час засідання голова облдержадміністрації Анатолій Олійник зазначив, що рішення голови обласної Ради щодо звільнення і призначення керівників комунальних закладів області, зокрема, закладів охорони здоров’я - є правомірними і чинними на сьогодні. Він також підкреслив, що є питання щодо двох комунальних закладів Вінницької МСЕК і Вінницького обласного бюро судово-медичної експертизи, “які є державними установами. Пропоную здійснити перегляд статутних документів зазначених закладів комунальної власності”. На що голова обласної Ради Сергій Свитко відповів, що у відповідності до рішення Вінницького апеляційного суду, яке набуло законної сили, і в констатуючій частині якого зазначено: “Вінницький обласний центр медико-соціальної експертизи є комунальним закладом охорони здоров’я, управління яким здійснює Вінницька обласна Рада”.

Депутат обласної Ради Анатолій Жучинський сказав, що депутати і керівництво області не повинні протидіяти народній ініціативі в питанні звільнення головних лікарів, до яких у громади виникає найбільше питань. Варто зазначити, що голова обласної Ради Сергій Свитко і окремі депутати голосували проти зняття питань №54 і №55 з порядку денного сесії, вважаючи, що ці питання мають бути розглянуті на черговій сесії. В цілому, президією було затверджено 52 питання порядку денного зі змінами і доповненнями, які будуть розглянуті на черговій сесії обласної Ради. Крім того, на засіданні було заслухано питання “Про обласний благодійний марафон “Врятуймо кожного бійця – захисника України”.

Інші питання порядку денного президії, які планувалось розглянути, зокрема, про використання коштів обласного бюджету виділених на потреби територіальної оборони, заходи енергозбереження, реалізацію в області проекту Світового банку, про внесення змін до структури і чисельності виконавчого апарату обласної Ради, роботу постійних комісій обласної Ради, перевірку системи “Рада”, було перенесено на наступне засідання президії в зв’язку із тим, що 10 депутатів покинули засідання президії, а в залі залишилось лише 14 депутатів – членів президії. 

Також депутат обласної Ради Олександр Мельник запропонував заслухати на черговій сесії голову обласної Ради і голову облдержадміністрації щодо проведеної роботи керівництвом області з надання допомоги українським військовослужбовцям, зміцнення обороноздатності області, стану підготовки комунальних закладів до опалювального сезону. Ця пропозиція була підтримана членами президії обласної Ради. 

Повернутись Створено: 3 жовтня 2014 року, 19:30 Переглядів: 944

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація