Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Президія обласної Ради затвердила порядок денний 24 чергової сесії Роздрукувати

Сьогодні, 25 вересня, в залі засідань обласної Ради під керівництвом голови обласної Ради Анатолія Олійника, за участі заступника голови обласної Ради Ігоря Хміля та першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Гижка, відбулося засідання президії.

Для участі в її роботі зареєструвалося 20 депутатів з 30-ти. На розгляд було 59 питань порядку денного чергової 24 сесії обласної Ради. В ході засідання президії до порядку денного депутатами запропоновано низку змін та доповнень.  

Зокрема, депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації Олександр Масленніков вніс пропозицію включити до порядку денного три додаткові питання: «Про надання згоди на прийняття майна з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області», «Про списання майна», «Про списання транспортних засобів, закріплених за комунальною установою «Територіальне медичне об’єднання «Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф». Крім цього, за внесеною пропозицією депутата обласної Ради  Олександра Масленнікова з порядку денного виключено питання «Про внесення змін до рішення 1 сесії обласної Ради 7 скликання від 4 грудня 2015 року №8 «Про затвердження переліку та обрання складу постійних комісій Вінницької обласної Ради 7 скликання». Пропозицію про виключення цього питання підтримали 13 обранців.

Депутат обласної Ради, секретар постійної комісії з питань охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр Людмила Головашич запропонувала включити до порядку денного питання «Про надання погодження Державній службі геології та надр України щодо продажу на аукціоні спеціального дозволу на користування надрами, з метою геологічного вивчення, у тому числі, дослідно-промислової розробки, Русавської-3 ділянки пісковиків».

За пропозицією голови обласної Ради Анатолія Олійника до порядку денного 24 чергової сесії  включено питання «Про внесення змін до Обласної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням 13 сесії обласної Ради 7 скликання від 20 грудня 2016 року №224».

Згідно з листом голови облдержадміністрації Валерія Коровія з порядку денного знято питання «Про впорядкування штатної чисельності комунального закладу «Центр кіномистецтва та культури «Кіно-Поділля», Вінницької обласної філармонії та адміністрації державного історико-культурного заповідника «Буша».

Волонтер Юлія Вотчер в сесійній залі порушила питання стосовно того, щоб всі наступні сесії обласної Ради розпочиналися із перегляду відеоматеріалів з передової, аби не забувати про подвиги українських героїв. Запропоновану пропозицію депутати підтримали.

Таким чином, враховуючи всі внесені зміни та доповнення, на 24 черговій сесії, яка відбудеться 28 вересня о 10.00, буде розглянуто 61 питання та пункт «Різне».

Повернутись Створено: 25 вересня 2017 року, 15:48 Переглядів: 948

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація