Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Президія обласної Ради затвердила порядок денний 24 чергової сесії Роздрукувати

Сьогодні, 25 вересня, в залі засідань обласної Ради під керівництвом голови обласної Ради Анатолія Олійника, за участі заступника голови обласної Ради Ігоря Хміля та першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Гижка, відбулося засідання президії.

Для участі в її роботі зареєструвалося 20 депутатів з 30-ти. На розгляд було 59 питань порядку денного чергової 24 сесії обласної Ради. В ході засідання президії до порядку денного депутатами запропоновано низку змін та доповнень.  

Зокрема, депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації Олександр Масленніков вніс пропозицію включити до порядку денного три додаткові питання: «Про надання згоди на прийняття майна з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області», «Про списання майна», «Про списання транспортних засобів, закріплених за комунальною установою «Територіальне медичне об’єднання «Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф». Крім цього, за внесеною пропозицією депутата обласної Ради  Олександра Масленнікова з порядку денного виключено питання «Про внесення змін до рішення 1 сесії обласної Ради 7 скликання від 4 грудня 2015 року №8 «Про затвердження переліку та обрання складу постійних комісій Вінницької обласної Ради 7 скликання». Пропозицію про виключення цього питання підтримали 13 обранців.

Депутат обласної Ради, секретар постійної комісії з питань охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр Людмила Головашич запропонувала включити до порядку денного питання «Про надання погодження Державній службі геології та надр України щодо продажу на аукціоні спеціального дозволу на користування надрами, з метою геологічного вивчення, у тому числі, дослідно-промислової розробки, Русавської-3 ділянки пісковиків».

За пропозицією голови обласної Ради Анатолія Олійника до порядку денного 24 чергової сесії  включено питання «Про внесення змін до Обласної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням 13 сесії обласної Ради 7 скликання від 20 грудня 2016 року №224».

Згідно з листом голови облдержадміністрації Валерія Коровія з порядку денного знято питання «Про впорядкування штатної чисельності комунального закладу «Центр кіномистецтва та культури «Кіно-Поділля», Вінницької обласної філармонії та адміністрації державного історико-культурного заповідника «Буша».

Волонтер Юлія Вотчер в сесійній залі порушила питання стосовно того, щоб всі наступні сесії обласної Ради розпочиналися із перегляду відеоматеріалів з передової, аби не забувати про подвиги українських героїв. Запропоновану пропозицію депутати підтримали.

Таким чином, враховуючи всі внесені зміни та доповнення, на 24 черговій сесії, яка відбудеться 28 вересня о 10.00, буде розглянуто 61 питання та пункт «Різне».

Повернутись Створено: 25 вересня 2017 року, 15:48 Переглядів: 853

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація