Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Президія обласної Ради Роздрукувати

Депутати заслухають звіт про бюджет-2011

10 квітня відбулося засідання Президії обласної Ради, яка затвердила перелік питань, що виносяться на розгляд 11-ї чергової сесії. Серед головних питань депутати мають заслухати звіт Головного фінансового управління облдержадміністрації про виконання обласного бюджету за 2011 рік.

Як повідомив начальник управління Микола Копачевський, за підсумками надходжень до бюджету отримано близько 2 мільйонів гривень надлишкових коштів. Їх, зокрема, планують розподілити на дитячу обласну лікарню, краєзнавчий музей, управління фізкультури і спорту, судові структури, функціонування Єврорегіону «Дністер».
– Для тих проблемних питань, які має господарство області, – це мізерні кошти. Ми сподіваємося на значно більші надходження за перше півріччя цього року, відтак зможемо більше коштів направити на вирішення проблем, – прокоментував голова обласної Ради Сергій Татусяк.
Крім того на черговій сесії депутати заслухають доповідь начальника управління МВС у Вінницькій області В.Ноніка «Про стан законності, боротьби зі злочинністю, запобігання та протидія корупції, охорони громадського порядку на території Вінницької області». Члени президії вирішили запропонувати керівництву правоохоронних органів області тісніше співпрацювати із громадськими організаціями, які мають контролювати, моніторити діяльність правоохоронців та інформувати про неї громадськість.
Також перед депутатським корпусом звітуватимуть:
управління охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації – про виконання «Обласної програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2008-2011 роки»;
головне управління ЖКГ, енергетики та зв’язку – про хід виконання «Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Вінницької області на 2010-2014 роки»;
постійна комісія обласної Ради з питань культури, духовності та історичної спадщини – про свою роботу за 2011 рік.
Крім того на сесію винесені поточні питання що стосуються комунальної власності та надрокористування.

Нагадаємо, пленарне засідання 11 чергової сесії обласної Ради 6 скликання відбудеться 27 квітня 2012 року.


Повернутись Створено: 10 квітня 2012 року, 00:00 Переглядів: 976

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація