Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Президія затвердила порядок денний 24 сесії обласної Ради Роздрукувати

15 квітня голова обласної Ради Сергій Свитко провів засідання президії обласної Ради 6 скликання. Окрім членів президії, в її роботі взяли участь голова облдержадміністрації Анатолій Олійник, заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, заступник Вінницького міського голови Андрій Рева, представники департаментів та управлінь ОДА. Під час засідання депутати затвердили порядок денний пленарного засідання чергової 24 сесії обласної Ради 6 скликання.

До проекту порядку денного було внесено 21 питання. Серед найважливіших – проекти рішень про прийняття нових цільових програм та внесення змін і доповнень до існуючих довгострокових програм; внесення змін до обласного бюджету, а також звіт постійної комісії обласної Ради з питань євроінтеграції, міжнародного співробітництва та регіонального розвитку.

Зокрема, депутати обговорили питання «Про хід виконання рішення 4 сесії обласної Ради 6 скликання від 4 березня 2011 року №89 ,,Про Програму розвитку міжнародного та міжнаціонального співробітництва Вінницької області на 2011-2015 роки»; «Про затвердження Обласної програми профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів В і С у Вінницькій області на 2014-2016 роки»; «Про Обласну цільову соціальну програму оздоровлення, відпочинку дітей та молоді, розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку до 2018 року» та інші.

Також на засіданні президії розглянуто питання, що стосуються бюджету та змін до регламенту. Зокрема, «Про затвердження звіту про виконання обласного бюджету за 2013 рік»; «Про внесення змін до рішення 21 сесії обласної Ради 6 скликання від 01 лютого 2014 року № 669 „Про обласний бюджет на 2014 рік” (зі змінами)»; «Про внесення змін та доповнень до Регламенту Вінницької обласної Ради 6 скликання, затвердженого рішенням 2 сесії обласної Ради 6 скликання від 28 грудня 2010 року № 29».

Ці та інші питання депутати рекомендували голові обласної Ради внести до порядку денного 24 сесії обласної Ради, пленарне засідання якої відбудеться 17 квітня цього року.

 

Повернутись Створено: 15 квітня 2014 року, 15:15 Переглядів: 804

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація