Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Президія затвердила порядок денний 24 сесії обласної Ради Роздрукувати

15 квітня голова обласної Ради Сергій Свитко провів засідання президії обласної Ради 6 скликання. Окрім членів президії, в її роботі взяли участь голова облдержадміністрації Анатолій Олійник, заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, заступник Вінницького міського голови Андрій Рева, представники департаментів та управлінь ОДА. Під час засідання депутати затвердили порядок денний пленарного засідання чергової 24 сесії обласної Ради 6 скликання.

До проекту порядку денного було внесено 21 питання. Серед найважливіших – проекти рішень про прийняття нових цільових програм та внесення змін і доповнень до існуючих довгострокових програм; внесення змін до обласного бюджету, а також звіт постійної комісії обласної Ради з питань євроінтеграції, міжнародного співробітництва та регіонального розвитку.

Зокрема, депутати обговорили питання «Про хід виконання рішення 4 сесії обласної Ради 6 скликання від 4 березня 2011 року №89 ,,Про Програму розвитку міжнародного та міжнаціонального співробітництва Вінницької області на 2011-2015 роки»; «Про затвердження Обласної програми профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів В і С у Вінницькій області на 2014-2016 роки»; «Про Обласну цільову соціальну програму оздоровлення, відпочинку дітей та молоді, розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку до 2018 року» та інші.

Також на засіданні президії розглянуто питання, що стосуються бюджету та змін до регламенту. Зокрема, «Про затвердження звіту про виконання обласного бюджету за 2013 рік»; «Про внесення змін до рішення 21 сесії обласної Ради 6 скликання від 01 лютого 2014 року № 669 „Про обласний бюджет на 2014 рік” (зі змінами)»; «Про внесення змін та доповнень до Регламенту Вінницької обласної Ради 6 скликання, затвердженого рішенням 2 сесії обласної Ради 6 скликання від 28 грудня 2010 року № 29».

Ці та інші питання депутати рекомендували голові обласної Ради внести до порядку денного 24 сесії обласної Ради, пленарне засідання якої відбудеться 17 квітня цього року.

 

Повернутись Створено: 15 квітня 2014 року, 15:15 Переглядів: 870

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація