Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Президія затвердила порядок денний 26 позачергової сесії обласної Ради Роздрукувати

21 липня відбулось засідання президії обласної Ради під керівництвом голови облради Сергія Свитка, на якому було одноголосно погоджено порядок денний 26 позачергової сесії обласної Ради, яка відбудеться 22 липня о 10:00. Для розгляду на сесії пропонується винести 11 питань, серед яких більша частина - це важливі бюджетні питання. 

Присутні члени президії, включно із головою обласної державної адміністрації Анатолієм Олійником, висловилися за те, щоб у конструктивному порядку провести засідання позачергової сесії і затвердити більшість актуальних питань, що стосуються фінансування обороноздатності держави і області, розвитку енергозберігаючих технологій, охорони здоров’я та підтримки комунальних закладів соціального спрямування Вінниччини.

Крім того, на вимогу однієї третини депутатів від складу обласної Ради до порядку денного погоджено внести проект рішення “Про структуру та чисельність виконавчого апарату Вінницької обласної Ради”. У відповідності до цього проекту рішення, голові обласної Ради пропонується в тритижневий термін підготувати пропозиції щодо структури і чисельності виконавчого апарату обласної Ради та внести відповідний проект рішення на розгляд сесії обласної Ради. Також на вимогу голови облдержадміністрації Анатолія Олійника на розгляд позачергової сесії винесено невідкладні питання щодо змін та доповнень до програм та бюджетне питання.

Сергій Свитко виступив на засіданні президії і поінформував присутніх про причини зриву 26 чергової сесії обласної Ради та перенесення дати проведення  позачергової сесії, в зв’язку із неконструктивною позицією частини депутатів, які відмовилися реєструватися на засіданні сесії, про що повідомлялося раніше (http://www.vinrada.gov.ua/26-chergovu-sesiju-vinnickoi-oblasnoi-radi-na-yakij-mali-rozglyanuti-vazhlivi-bjudzhetni-pitannya-bulo-zirvano.htm,http://www.vinrada.gov.ua/sergij-svitko-ya-trichi-prosiv-deputativ-zareestruvatisya%E2%80%A6.htm).

- 15 липня цього року частина безвідповідальних депутатів не реєструвалися на засіданні сесії, бо поставили власні політичні амбіції вище державних інтересів. Наголошую, що батько Президента України Олексій Порошенко зареєструвався, як і інші відповідальні депутати, які розуміли, що є необхідність затвердження важливих бюджетних питань області. Я підписав розпорядження про скликання позачергової сесії облради 19 липня. Це була вимога вінницького і районних Майданів, які хотіли приїхати і поспілкуватися з обранцями. В результаті обдзвону депутатів, виявилося, що тільки 51 депутат погодився прибути на позачергову сесію. Коли ми подивилися списки тих, хто відмовився реєструватися на засіданні, і тих, хто відмовився з’явитися на сесію в суботу, то виявилося, що переважна більшість - це одні, і ті ж люди. І це в той час, коли в державі відбувається війна. Тому, я був змушений у п’ятницю скликати погоджувальну раду із керівниками депутатських фракцій і груп облради. В результаті компромісу було домовлено перенести засідання позачергової сесії на 23 липня. На прохання голови облдержадміністрації я підписав зміни до розпорядження щодо скликання сесії на 22 липня в зв’язку із необхідністю якнайшвидше ухвалити важливі бюджетні рішення. Я сподіваюся, що ми конструктивно проведемо позачергову сесію. Прошу представників різних політичних сил утриматися від спекуляцій навколо політичних питань. Завдання номер один сьогодні – це питання ухвалення бюджету, стабільності в області і державі. Все решта - прошу винести за дужки засідання сесії обласної Ради, - сказав Сергій Свитко.

Повернутись Створено: 21 липня 2014 року, 18:27 Переглядів: 928

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація