Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

При будівництві школи застосували енергозберігаючі технології Роздрукувати

30 вересня під час робочої поїздки до Томашпільського району голова обласної Ради Анатолій Олійник та заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська відвідали Томашпільську загальноосвітню школу-гімназію І-ІІІ ступенів. Разом з головою ради Дмитром Коритчуком та головою адміністрації Олександром Закорченним вони ознайомилися з роботою навчального закладу. Будівлю було введено в експлуатацію у 2012 році. Школа складається з чотирьох окремих модулів початкової основної і старшої школи, двох кабінетів інформатики, 33 просторих класів, майстерень, їдальні, актової зали, бібліотеки, спальних кімнат для першокласників-шестирічок, лікарських кабінетів тощо.

Під час будівництва школи були застосовані всі енергозберігаючі технології: утеплені стіни будівлі, вставлені вікна з подвійним склопакетом, працює котельня на двох видах палива: газі та твердому паливі – дровах.

Також керівництво області оглянули районну дитячо-юнацьку спортивну школу. Вихованці спортивного закладу грають у футбол, гандбол, хокей на траві, теніс, піднімають гирі, займаються в спортивних секціях. Постійно беруть участь в спортивних змаганнях не лише районного чи обласного рівня, а й всеукраїнського і навіть міжнародного.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник та заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська разом з керівництвом району оглянули новозбудований та вже зданий в експлуатацію 8-квартирний житловий будинок. Будівництво будинку здійснювалось завдяки дольовому кредитуванню обласним Фондом сприяння інвестиціям та будівництву в рамках Регіональної програми підтримки індивідуального житлового будівництва «Власний дім».

 

 

Повернутись Створено: 1 жовтня 2016 року, 13:38 Переглядів: 783

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація