Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

При Вінницькій обласній Раді буде створено координаційний центр громадських формувань з охорони порядку Роздрукувати

28 лютого 2014 року голова обласної Ради Сергій Свитко провів робочу нараду з представниками загонів з охорони громадського порядку.

В роботі наради взяли також участь перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, заступник начальника Управління Служби безпеки України у Вiнницькiй області Андрій Сорочан, начальник управління УМВС України у Вінницькій області Олег Школьний, голова постійної комісії обласної Ради з питань зміцнення законності, правопорядку, боротьби з корупцією, охорони прав і свобод громадян Віталій Мрачковський.

Відкриваючи нараду Сергій Свитко запропонував обговорити питання про створення під егідою обласної Ради координуючого центру громадських формувань з охорони порядку, який діяв би спільно з правоохоронними органами у відповідності до чинного законодавства.

Позицію з цього питання озвучив голова постійної комісії обласної Ради з питань зміцнення законності, правопорядку, боротьби з корупцією, охорони прав і свобод громадян Віталій Мрачковський.

Свої пропозиції щодо створення такої громадської структури внесли голова правління „Подільського центру прав людини” Михайло Бардин та представники громадських формувань.

Після завершення виступів, за пропозицією голови обласної Ради, був створений організаційний комітет з підготовки установчих зборів щодо створення координуючого центру громадських формувань з охорони порядку.

Його завдання – напрацювати Статут такої громадської організації та інші документи, які необхідні для реєстрації та легалізації.

Установчі збори учасники наради вирішили провести 3 березня цього року. 

 

Повернутись Створено: 28 лютого 2014 року, 18:42 Переглядів: 840

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація