13 грудня о 12.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу і земельних відносин   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

При Вінницькій обласній Раді буде створено координаційний центр громадських формувань з охорони порядку Роздрукувати

28 лютого 2014 року голова обласної Ради Сергій Свитко провів робочу нараду з представниками загонів з охорони громадського порядку.

В роботі наради взяли також участь перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, заступник начальника Управління Служби безпеки України у Вiнницькiй області Андрій Сорочан, начальник управління УМВС України у Вінницькій області Олег Школьний, голова постійної комісії обласної Ради з питань зміцнення законності, правопорядку, боротьби з корупцією, охорони прав і свобод громадян Віталій Мрачковський.

Відкриваючи нараду Сергій Свитко запропонував обговорити питання про створення під егідою обласної Ради координуючого центру громадських формувань з охорони порядку, який діяв би спільно з правоохоронними органами у відповідності до чинного законодавства.

Позицію з цього питання озвучив голова постійної комісії обласної Ради з питань зміцнення законності, правопорядку, боротьби з корупцією, охорони прав і свобод громадян Віталій Мрачковський.

Свої пропозиції щодо створення такої громадської структури внесли голова правління „Подільського центру прав людини” Михайло Бардин та представники громадських формувань.

Після завершення виступів, за пропозицією голови обласної Ради, був створений організаційний комітет з підготовки установчих зборів щодо створення координуючого центру громадських формувань з охорони порядку.

Його завдання – напрацювати Статут такої громадської організації та інші документи, які необхідні для реєстрації та легалізації.

Установчі збори учасники наради вирішили провести 3 березня цього року. 

 

Повернутись Створено: 28 лютого 2014 року, 18:42 Переглядів: 864

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація