Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Прибутковим є 41 підприємство спільної комунальної власності області з 55-ти Роздрукувати

Депутати заслухали звіт начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад області Василя Федоришина про роботу очолюваної ним структури за 2016 рік.

Василь Семенович повідомив, що у 2016 році, спільно із галузевими Департаментами ОДА, напрацьовано та подано на розгляд постійної комісії обласної Ради з питань регулювання комунальної власності та приватизації матеріали 3 525 питаннь (списання, передача, продаж, оренда, обмін та інше), по яких прийнято 65 рішень обласної Ради (248 питань), 156 розпоряджень голови Вінницької обласної Ради (277 питань), також в минулому році опрацьовано 2693 запити.

На розгляд постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм у 2016 році винесено близько 60 питань.

Станом на 10.02.2017 року спільна власність територіальних громад області нараховує 204 установи, організації, підприємства, в тому числі, 31 дочірнє підприємство (КП „Вінницяоблводоканал” - 9, ВОКСЛП „Віноблагроліс” - 22).

Управлінням здійснюється облік та контроль за використанням орендарями майна спільної власності територіальних громад області, по яких укладено 361 договір оренди. На балансі управління спільної комунальної власності знаходяться 11 об’єктів орендною площею 40695,9 кв. м, а саме - адмінбудинки по вулицях Хмельницьке шосе, 7, Театральній, 14, Соборній, 70, Театральній, 15, Соборній, 72, Грушевського, 2 тощо.

За підсумками фінансово-господарської діяльності у 2016 році з 55 фактично функціонуючих госпрозрахункових підприємств, прибутковими є такі: 8 підприємств бюро технічної інвентаризації, КП „Обласна спеціалізована аптека № 1”, ОКП „Агроінформ”, КП „Облагростандарт”, ОКП „Вінницякіно”, ОКП „Автобаза обласної Ради”, 22 дочірніх підприємства „Віноблагроліс”, КП «Антопільське».

Василь Федоришин зазначив, що ефективно працювали у звітному періоді ОКП „Агроінформ”, Аптека №1, Вінницьке ООБТІ, Могилів-Подільське МБТІ та дочірні підприємства «Віноблагролісу».

Деякі підприємства в результаті господарської діяльності отримали збитки. Наприклад,  збиток КП „Вінницяоблводоканал” склав 17 млн. 790 тис.грн., КП „Вінницяоблтеплоенерго” -  19 млн. 889 тис. грн.

В 2016 році управлінням перераховано до обласного бюджету податку на прибуток - 341,4 тис. грн.

За підсумками діяльності підприємств, що є об’єктами спільної власності територіальних громад Вінницької області, до обласного бюджету за 2016 рік надійшло 3 млн. 646 тис. 800 грн. податку на прибуток.

Стосовно відчуження майна, то за 2016 рік до обласного бюджету від продажу майна надійшло коштів в сумі 327 тис. 700 грн., що на 317 тис. грн. більше, ніж в 2015 році (11,1 тис. грн.)

Вагоме збільшення показника частини чистого прибутку завдяки прибутковості дочірніх підприємств «Віноблагроліс», а також ефективній роботі постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм.

На переконання Василя Федоришина, однією з найбільш гострих проблем України на сучасному етапі її розвитку є проблеми стабільного енергозабезпечення та ефективного використання енергоресурсів.

У 2014-2016 роках повністю завершено переведення котелень на альтернативні види палива по таких об’єктах: Вінницький обласний наркологічний диспансер, Вінницький обласний диспансер радіаційного захисту населення, Вінницький обласний дитячий кардіоревмосанаторій, Вінницька обласна психоневрологічна лікарня №2, Крищинецька школа-інтернат, Староприлуцька школа-інтернат, Брацлавська школа-інтернат, Немирівська школа-інтернат, Ситковецька школа-інтернат, Ободівська школа-інтернат, Вінницький обласний гуманітарно-педагогічний коледж, Жмеринський психоневрологічний будинок-інтернат, Барська ЦРЛ, Томашпільська ЦРЛ, Літинська ЦРЛ, Жмеринська ЦРЛ, Іллінецька ЦРЛ, Липовецька ЦРЛ, Хмільницька ЦРЛ, Липовецька обласна лікарня відновного лікування.

Систематично управління ремонтує покрівлі, готує будинки і системи електро- і теплопостачання, утеплення контурів будівель до осінньо-зимового періоду. Виключно силами працівників управління за минулий рік були виконані такі роботи:

- повністю облаштовано фасад адмінбудинку по вул. Соборна, 70 на суму 279,6 тис. грн. Економія склала близько 4 млн. грн.

- за рахунок управління придбано і установлено: стелу «Герої не вмирають» - 65,5 тис. грн., арочний металошукач - 29,5 тис. грн., телевізор в сесійну залу - 60,5 тис. грн.,           стільці для проведення засідань постійних комісій,         5 кондиціонерів - 22,75 тис. грн.

- облаштовано системи протипожежної сигналізації в адмінбудинку по вул. Театральна, 14 - 162,6 тис. грн.

- здійснено ремонт і укладку асфальтного покриття біля адмінбудівлі по вул. Хмельницьке шосе, 7 - 190 тис. грн.

- виконано капітальний ремонт кімнат та шести вбиралень в адмінбудинках по вул. Хмельницьке шосе, 7 і Соборна, 72 - 152,4 тис. грн.

- розпочато реконструкцію підстанції №21 на суму 200 тис. грн.

З метою економії енергоресурсів замінено лампи денного освітлення і лампи розжарювання на світодіодні лампи, що дає триразову економію; встановлення автоматів «на рух» на освітлені сходових клітин; на всіх адмінбудинках встановлено теплолічильники та автоматичні регулятори споживання тепла, що дало змогу значно зменшити витрати із зазначених комунальних послугах.

Всі закупівлі товарно-матеріальних цінностей в управлінні проводяться відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» через систему «ПРОЗОРО».

Силами колективу Управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області зібрано кошти для АТО в сумі близько 500 тис. грн.

Депутати обласної Ради під час сесійного засідання взяли до відома звіт начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад області Василя Федоришина та рекомендували управлінню посилити контроль за ефективним використанням комунального майна об’єктами права спільної власності територіальних громад області.

Повернутись Створено: 24 березня 2017 року, 13:16 Переглядів: 963

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація