5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Придбано автобус для підвезення школярів Роздрукувати

Питання придбання шкільного автобуса для загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Зозулинці Хмільницького району було проблемним в останні декілька років. Шкільний автобус, який перебував на балансі школи, уже давно використав свій ресурс, застарів технічно, адже в експлуатації перебував з 1990 року. Транспортний засіб часто виходив з ладу, через що були постійні нарікання від батьків та громадськості щодо організації підвезення дітей. Ситуація ускладнювалась ще й тим, що автобус також здійснював підвезення дітей до загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Маркуші, всього 72 учні – до двох навчальних закладів.

Завдяки виділенню одного мільйона гривень з державного бюджету та 680,00 тис. гривень з районного бюджету придбано новий автобус «ATAMAN».

Автобус в урочистій обстановці передано загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с. Зозулинці.

З привітаннями під час цієї святкової події виступили депутат обласної Ради Олександр Крученюк, голова Хмільницької райдержадміністрації Євгеній Буткевич, голова районної ради Зоя Бонсевич, начальник відділу освіти Андрій Жук.

Із словами вдячності до гостей звернулися учні школи, педагоги та представники громадськості. 

Повернутись Створено: 22 грудня 2016 року, 12:37 Переглядів: 915

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація