30 січня о 14.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Прийнята Програма розвитку культури Вінницької області на 2018-2022 роки Роздрукувати

Програмою передбачається протягом 2018-2022 років здійснення комплексу заходів зі збереження, розвитку та модернізації існуючої мережі закладів культури, забезпечення їх сучасною матеріально-технічною базою, підвищення якості культурних послуг, компетенцій, розвитку професійного мистецтва та створення умов для творчого розвитку особистості.

Завдання Програми спрямовані на формування відкритої комунікації та мають п’ять наступних принципів, що зазначені в Стратегії культурної політики у Вінницькій області до 2030 року: патріотизм, професіоналізм, партисипація (максимально можлива міра наближення до громадян), перетворення та промоція

Фінансове забезпечення заходів, визначених Програмою, здійснюватиметься за рахунок коштів державного бюджету та обласного бюджетів в межах наявних фінансових ресурсів, передбачених на відповідний рік, а також інших джерел, не заборонених законодавством. Загальний обсяг фінансування – понад 315 млн грн, у тому числі, у 2018 році – 70 млн 715 тис грн.

В заходах програмипередбачений розвиток бібліотечної справи, мистецької освіти, аматорського мистецтва та музейної справи гастрольно-концертного ринку, креативних індустрій, фестивалів,  кіномережі, охорона і збереження культурної  спадщини, підтримка творчих працівників, забезпечення кадрового потенціалу. 

Загалом програма забезпечить подальший розвиток культури і мистецтв в області, збереження цілісності культури, зміцнення духовних основ українського суспільства шляхом використання культурної спадщини Українського народу, кращих народних звичаїв, традицій, обрядів.

 

Повернутись Створено: 20 грудня 2017 року, 14:36 Переглядів: 823

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація