4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Прийнято обласні програми, спрямовані на допомогу молоді Роздрукувати

Під головуванням Анатолія Олійника депутати на позачерговій 31 сесії розглянули низку питань, що стосуються молодіжного напряму.

Зокрема, прийнято обласну програму «Студентський гуртожиток на 2018-2020 роки» та Порядок використання коштів обласного бюджету для здійснення компенсаційної виплати за проживання в студентських гуртожитках коледжів і технікумів, які фінансуються з обласного бюджету студентів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, студентів з числа осіб, визнаних учасниками бойових дій та студентів з числа дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій.

В рамках обласної цільової програми роботи з обдарованою молоддю на 2018-2020 роки передбачено забезпечення формування інтелектуального потенціалу нації шляхом створення оптимальних умов для виявлення обдарованої молоді і надання їй підтримки в розвитку творчого потенціалу, самореалізації такої молоді та її постійного духовного самовдосконалення. Щорічно, в рамках програми, проводяться  Всеукраїнські учнівські олімпіади

з 18-ти дисциплін. Близько 4 тисяч учнів Вінниччини беруть участь у конкурсах, олімпіадах, турнірах обласного та Всеукраїнського рівнів кожного року.

Крім того, під час пленарного засідання сесії розглянуто та прийнято обласну програму замовлення фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» та освітнім ступенем «бакалавр» на 2018-2020 роки.

Станом на 1 січня 2018 року в області функціонує 9 комунальних коледжів, які знаходяться у спільній комунальній власності територіальних громад Вінницької області. Зокрема, Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського, Бершадський медичний колледж, Вінницький медичний коледж імені академіка Д. К. Заболотного, Вінницький обласний комунальний гуманітарно-педагогічний колледж, Гайсинський медичний колледж, комунальний вищий навчальний заклад «Вінницьке училище культури і мистецтв імені М. Д. Леонтовича, комунальний вищий навчальний заклад «Тульчинське училище культури, Могилів-Подільський медичний колледж, Погребищенський медичний коледж.

Фінансове забезпечення замовлення на підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» та освітнім ступенем «бакалавр» у коледжах та технікумах здійснюватиметься за рахунок коштів обласного бюджету в межах наявних фінансових ресурсів, передбачених на відповідний рік, а також інших джерел, не заборонених законодавством. Загальний обсяг фінансування Програми складає 243 745,5 тис. грн, у тому числі,  на 2018 рік – 70 193,2 тис. грн.

Повернутись Створено: 26 квітня 2018 року, 12:40
Оновлено: 26 квітня 2018 року, 12:56
Переглядів: 502

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація