Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Прийнято обласний бюджет на 2018 рік Роздрукувати

Депутати обласної Ради на черговій 27 сесії розглянули та внесли зміни до обласного бюджету на 2018 рік.  В основу розрахунків бюджету було покладено показники доходів, видатків та обсяги міжбюджетних трансфертів з державного бюджету, розраховані Міністерством фінансів України на 2018 рік.

Основна мета прийняття зазначеного проекту рішення «Про обласний бюджет на 2018 рік» – забезпечення безперебійного функціонування бюджетних закладів та установ області (виплата заробітної плати, оплата за енергоносії та комунальні послуги, придбання медикаментів та продуктів харчування для закладів медичного і соціального спрямування). Окрім того, в проекті передбачено фінансування низки соціально важливих програм – лікування хворих із хронічною нирковою недостатністю методом гемодіалізу – 43 млн грн; видатки на лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет – 24, 5 млн гривень; відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань –  40,9 млн грн. Передбачено фінансування обласної програми боротьби з онкологічними захворюваннями – 15,9 млн грн.

Також передбачено кошти на реконструкцію автомобільних доріг загального користування в сумі 623 мільйонів гривень. На фінансування обласної програми підтримки учасників АТО та їхніх сімей передбачено 6,8 мільйонів гривень. В депутатському фонді на виплату допомоги соціально незахищеним верствам населення у 2018 році – 7 млн грн, а на фінансування програм «Власний дім» та «Будівництво доступного житла» – 11,9 млн грн.

Загальний обсяг обласного бюджету склав понад 10 млрд грн, у тому числі, доходи загального фонду бюджету визначено у сумі 9 млрд 246 млн грн, доходи спеціального фонду бюджету – у сумі понад 986 млн грн.

Видаткова частина обласного бюджету складає понад 10 млрд грн, з них обсяг видатків загального фонду бюджету у сумі 9 231 805,200 млрд грн та видатків спеціального фонду – понад 998 млн грн.

Важливими джерелами доходів загального фонду обласного бюджету є податок на доходи фізичних осіб, що складає 86,4% планового обсягу загальних  надходжень та 10% податку на прибуток підприємств приватного сектору економіки, рентні платежі.

У складі доходів спеціального фонду – основна питома вага власних надходжень бюджетних установ – 69,9% від загального обсягу запланованих доходів. Крім того, важливим є екологічний податок, питома вага якого – 29,9 %.

Депутати також розглянули та затвердили обсяги міжбюджетних трансфертів, що передаються із загального фонду обласного бюджету до місцевих бюджетів, передбачили кошти на реалізацію державних та регіональних програм.

За бюджет-2018 проголосувало 53 депутати з 73 присутніх.

 

Повернутись Створено: 20 грудня 2017 року, 12:32
Оновлено: 20 грудня 2017 року, 12:33
Переглядів: 1619

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація