Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Прийнято обласний бюджет на 2018 рік Роздрукувати

Депутати обласної Ради на черговій 27 сесії розглянули та внесли зміни до обласного бюджету на 2018 рік.  В основу розрахунків бюджету було покладено показники доходів, видатків та обсяги міжбюджетних трансфертів з державного бюджету, розраховані Міністерством фінансів України на 2018 рік.

Основна мета прийняття зазначеного проекту рішення «Про обласний бюджет на 2018 рік» – забезпечення безперебійного функціонування бюджетних закладів та установ області (виплата заробітної плати, оплата за енергоносії та комунальні послуги, придбання медикаментів та продуктів харчування для закладів медичного і соціального спрямування). Окрім того, в проекті передбачено фінансування низки соціально важливих програм – лікування хворих із хронічною нирковою недостатністю методом гемодіалізу – 43 млн грн; видатки на лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет – 24, 5 млн гривень; відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань –  40,9 млн грн. Передбачено фінансування обласної програми боротьби з онкологічними захворюваннями – 15,9 млн грн.

Також передбачено кошти на реконструкцію автомобільних доріг загального користування в сумі 623 мільйонів гривень. На фінансування обласної програми підтримки учасників АТО та їхніх сімей передбачено 6,8 мільйонів гривень. В депутатському фонді на виплату допомоги соціально незахищеним верствам населення у 2018 році – 7 млн грн, а на фінансування програм «Власний дім» та «Будівництво доступного житла» – 11,9 млн грн.

Загальний обсяг обласного бюджету склав понад 10 млрд грн, у тому числі, доходи загального фонду бюджету визначено у сумі 9 млрд 246 млн грн, доходи спеціального фонду бюджету – у сумі понад 986 млн грн.

Видаткова частина обласного бюджету складає понад 10 млрд грн, з них обсяг видатків загального фонду бюджету у сумі 9 231 805,200 млрд грн та видатків спеціального фонду – понад 998 млн грн.

Важливими джерелами доходів загального фонду обласного бюджету є податок на доходи фізичних осіб, що складає 86,4% планового обсягу загальних  надходжень та 10% податку на прибуток підприємств приватного сектору економіки, рентні платежі.

У складі доходів спеціального фонду – основна питома вага власних надходжень бюджетних установ – 69,9% від загального обсягу запланованих доходів. Крім того, важливим є екологічний податок, питома вага якого – 29,9 %.

Депутати також розглянули та затвердили обсяги міжбюджетних трансфертів, що передаються із загального фонду обласного бюджету до місцевих бюджетів, передбачили кошти на реалізацію державних та регіональних програм.

За бюджет-2018 проголосувало 53 депутати з 73 присутніх.

 

Повернутись Створено: 20 грудня 2017 року, 12:32
Оновлено: 20 грудня 2017 року, 12:33
Переглядів: 1550

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація