30 січня о 14.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Прийнято рішення про оголошення конкурсу на посаду директора Агенції регіонального розвитку Вінницької області Роздрукувати

16 грудня відбулося засідання Наглядової ради Агенції регіонального розвитку Вінницької області. Були присутні уповноважені представники засновників Агенції -  голова обласної Ради Анатолій Олійник, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко та керівник секретаріату Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Вікалюк. Також у засіданні взяв участь в.о. директора Агенції Валерій Нікітюк.

Учасники  зібрання заслухали звіт про діяльність Агенції регіонального розвитку Вінницької області за 5 місяців 2016 року. Обговорили та затвердили зразки символіки та бланків Агенції, затвердили «Положення про використання коштів Агенції регіонального розвитку»,  внесли зміни  до «Положення про найм працівників» та затвердили  «Положення про проведення конкурсу на посаду директора Установи «Агенція регіонального розвитку Вінницької області».

- Конкурс оголошується 11 січня 2017 року, - повідомив Анатолій Олійник. - Впродовж 20 календарних днів прийматиме документи від кандидатів на посаду та через 10 днів засідатиме конкурсна комісія,  яка проведе співбесіду, письмове тестування кандидатів та оголосить переможця конкурсу.

Нагадаємо, що Валерій Нікітюк приступив до виконання обов’язків директора Агенції регіонального розвитку Вінницької області 16 червня 2016 року. За процедурою на цю посаду оголошується конкурс і керівник призначається за його результатами.

Повернутись Створено: 16 грудня 2016 року, 17:07 Переглядів: 841

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація