23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Наталія Солейко провела особистий прийом громадян Роздрукувати

5 серпня заступник голови обласної Ради Наталія Солейко провела  особистий прийом громадян, в межах якого було розглянуто 8 звернень з різних питань життєдіяльності мешканців Вінницької області.

В переважній більшості питання стосувалися надання матеріальної допомоги, земельних відносин, медичної сфери.

Зокрема, жителька села Стадниця Вінницького району прийшла  на прийом з проханням посприяти у наданні їй матеріальної допомоги на проведення операції в ДУ «Інститут нейрохірургії ім. акад. А.П.Ромоданова НАМН України». 

З аналогічним проханням звернулася вінничанка, яка клопотала за виділення коштів на протезування зубів  її сестрі, інваліду II групи.

Ще один вінничанин вже не вперше приходить на прийом до Наталії Солейко для вирішення свого болючого питання щодо сприяння у забезпеченні дороговартісними ліками та медичного обстеження.

Також до заступника голови  обласної Ради звернувся житель села Вінницькі Хутори Вінницького району  із скаргою на незаконні дії сільського голови, який, за його словами, незаконно вилучив з його присадибної ділянки 0, 04 га землі. 

 

Заступник голови  обласної Ради Наталія Солейко розглянула всі письмові звернення і вислухала  озвучені проблеми мешканців Вінниччини, які приїхали на прийом з усіх куточків області. Окремі питання вона  вирішила  в ході прийому, давши доручення відповідним службам, а інші – пообіцяла  вирішити в межах своєї компетенції та у відповідності до чинного законодавства.

 

Повернутись Створено: 5 серпня 2015 року, 17:30 Переглядів: 1022

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація