Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

Наталія Солейко провела особистий прийом громадян Роздрукувати

5 серпня заступник голови обласної Ради Наталія Солейко провела  особистий прийом громадян, в межах якого було розглянуто 8 звернень з різних питань життєдіяльності мешканців Вінницької області.

В переважній більшості питання стосувалися надання матеріальної допомоги, земельних відносин, медичної сфери.

Зокрема, жителька села Стадниця Вінницького району прийшла  на прийом з проханням посприяти у наданні їй матеріальної допомоги на проведення операції в ДУ «Інститут нейрохірургії ім. акад. А.П.Ромоданова НАМН України». 

З аналогічним проханням звернулася вінничанка, яка клопотала за виділення коштів на протезування зубів  її сестрі, інваліду II групи.

Ще один вінничанин вже не вперше приходить на прийом до Наталії Солейко для вирішення свого болючого питання щодо сприяння у забезпеченні дороговартісними ліками та медичного обстеження.

Також до заступника голови  обласної Ради звернувся житель села Вінницькі Хутори Вінницького району  із скаргою на незаконні дії сільського голови, який, за його словами, незаконно вилучив з його присадибної ділянки 0, 04 га землі. 

 

Заступник голови  обласної Ради Наталія Солейко розглянула всі письмові звернення і вислухала  озвучені проблеми мешканців Вінниччини, які приїхали на прийом з усіх куточків області. Окремі питання вона  вирішила  в ході прийому, давши доручення відповідним службам, а інші – пообіцяла  вирішити в межах своєї компетенції та у відповідності до чинного законодавства.

 

Повернутись Створено: 5 серпня 2015 року, 17:30 Переглядів: 1139

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація