21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Наталія Солейко провела особистий прийом громадян Роздрукувати

5 серпня заступник голови обласної Ради Наталія Солейко провела  особистий прийом громадян, в межах якого було розглянуто 8 звернень з різних питань життєдіяльності мешканців Вінницької області.

В переважній більшості питання стосувалися надання матеріальної допомоги, земельних відносин, медичної сфери.

Зокрема, жителька села Стадниця Вінницького району прийшла  на прийом з проханням посприяти у наданні їй матеріальної допомоги на проведення операції в ДУ «Інститут нейрохірургії ім. акад. А.П.Ромоданова НАМН України». 

З аналогічним проханням звернулася вінничанка, яка клопотала за виділення коштів на протезування зубів  її сестрі, інваліду II групи.

Ще один вінничанин вже не вперше приходить на прийом до Наталії Солейко для вирішення свого болючого питання щодо сприяння у забезпеченні дороговартісними ліками та медичного обстеження.

Також до заступника голови  обласної Ради звернувся житель села Вінницькі Хутори Вінницького району  із скаргою на незаконні дії сільського голови, який, за його словами, незаконно вилучив з його присадибної ділянки 0, 04 га землі. 

 

Заступник голови  обласної Ради Наталія Солейко розглянула всі письмові звернення і вислухала  озвучені проблеми мешканців Вінниччини, які приїхали на прийом з усіх куточків області. Окремі питання вона  вирішила  в ході прийому, давши доручення відповідним службам, а інші – пообіцяла  вирішити в межах своєї компетенції та у відповідності до чинного законодавства.

 

Повернутись Створено: 5 серпня 2015 року, 17:30 Переглядів: 1045

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація