Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Наталія Солейко провела особистий прийом громадян Роздрукувати

5 серпня заступник голови обласної Ради Наталія Солейко провела  особистий прийом громадян, в межах якого було розглянуто 8 звернень з різних питань життєдіяльності мешканців Вінницької області.

В переважній більшості питання стосувалися надання матеріальної допомоги, земельних відносин, медичної сфери.

Зокрема, жителька села Стадниця Вінницького району прийшла  на прийом з проханням посприяти у наданні їй матеріальної допомоги на проведення операції в ДУ «Інститут нейрохірургії ім. акад. А.П.Ромоданова НАМН України». 

З аналогічним проханням звернулася вінничанка, яка клопотала за виділення коштів на протезування зубів  її сестрі, інваліду II групи.

Ще один вінничанин вже не вперше приходить на прийом до Наталії Солейко для вирішення свого болючого питання щодо сприяння у забезпеченні дороговартісними ліками та медичного обстеження.

Також до заступника голови  обласної Ради звернувся житель села Вінницькі Хутори Вінницького району  із скаргою на незаконні дії сільського голови, який, за його словами, незаконно вилучив з його присадибної ділянки 0, 04 га землі. 

 

Заступник голови  обласної Ради Наталія Солейко розглянула всі письмові звернення і вислухала  озвучені проблеми мешканців Вінниччини, які приїхали на прийом з усіх куточків області. Окремі питання вона  вирішила  в ході прийому, давши доручення відповідним службам, а інші – пообіцяла  вирішити в межах своєї компетенції та у відповідності до чинного законодавства.

 

Повернутись Створено: 5 серпня 2015 року, 17:30 Переглядів: 1103

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація