Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Підтримали Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2027 року

    На позачерговій 42 сесії обласної Ради депутати розглянули Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року та план заходів на 2021-2023 роки. Стратегія розроблялась на основі чинного законодавства із використанням кращого європейського та українського досвіду робочою групою із розробки Стратегії збалансо ....

  • Цьогорічні проєкти розвитку територіальних громад подаватимуться також до міжнародних програм

    Про особливості проведення та оформлення проєктних заявок для 17 обласного Конкурсу проєктів розвитку територіальних громад сьогодні, 13 лютого, обговорили з громадами Вінницької області. Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування за дорученням обласної Ради, спільно з облдержадміністрацією та експертами Асоціації провели онлайн-с ....

На особистому прийомі в голови обласної Ради Сергія Свитка порушили гострі питання соціального захисту працівників медицини Роздрукувати

23 вересня голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко провів особистий прийом громадян, в межах якого було розглянуто 20 звернень жителів Вінницької області та міста Вінниці з різних питань.

Переважна більшість питань, з якими звернулися громадяни на особистому прийомі, стосувалися таких проблем: соціального захисту, земельних спорів, виділення землі для учасників АТО, об’єднання територіальних громад, виділення матеріальної допомоги на лікування, отримання житла, працевлаштування, допомоги переселенцям з Донбасу тощо.

Так, до очільника обласної Ради звернулися працівники станції швидкої медичної допомоги м. Хмільник та Відділкової лікарні станції Жмеринка Південно-Західної залізниці, з проханням захистити їхні соціальні права, як працівників сфери охорони здоров’я.

Зокрема, у Хмільнику, як стверджують медичні працівники, проводиться скорочення штату станції швидкої медичної допомоги. Відповідальні посадовці заявляють працівникам, що це наслідок реформ в медицині екс-міністра Раїси Богатирьової. Хмільничани стверджують, що уже кілька років поспіль намагаються достукатись до влади міста й області щодо вирішення питання доукомплектування штату станції швидкої медичної допомоги. У структурі катастрофічно не вистачає необхідної кількості фахівців для ефективного і доступного надання швидкої медичної допомоги мешканцям міста. Це, у свою чергу, позначається на якості надання послуг жителям територіальної громади.

Працівники станції розкритикували пілотний проект медичної реформи, впроваджений на рівні області, заявивши, що він знищує медицину і урізає соціальні права медичних працівників та пацієнтів. Звернення профспілки працівників станції швидкої медичної допомоги ігноруються, а жителі й лікарі, щоб відстояти своїх соціальні права, готові вдатися до акцій протесту. Вони кажуть, що зібрали близько тисячі підписів мешканців Хмільника за збереження станції швидкої медичної допомоги і недопущення скорочення штату структури.

Із подібними проблемами звернулись і працівники Відділкової лікарні станції Жмеринка Південно-Західної залізниці, які забрали 2 тисячі підписів городян за збереження закладу. Працівники стверджують, що їхній заклад хочуть ліквідувати під приводом реорганізації, а працівників, яким затримують заробітну плату, з різних причин звільнити. Трудовий колектив і керівництво закладу за підтримки громадських організацій міста звернулися до голови обласної Ради Сергія Свитка з проханням сприяти передачі цілісного майнового комплексу лікарні у комунальну власність територіальної громади м. Жмеринка.

Слід зазначити, що згідно рішення 38-ї чергової сесії обласної Ради 6 скликання № 910 від 24 червня 2015 року, вирішено надати згоду на прийняття з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області цілісних майнових комплексів із зобов’язанням використовувати за цільовим призначенням і не відчужувати у приватну власність, зокрема, державний заклад “Відділкова лікарня станції Жмеринка Південно-Західної залізниці”. А також створено на базі цієї лікарні комунальну установу „Жмеринська лікарня відновного лікування”.

Голова обласної Ради Сергій Свитко запевнив працівників медичної галузі, що скличе нараду з усіх вищезазначених проблемних питань за участю усіх зацікавлених сторін, з метою їх позитивного вирішення та захисту соціальних прав працівників медичних закладів та пацієнтів.

Жителька м. Немирова Олена Шрамко звернулась з проханням допомогти отримати її родині земельну ділянку, так як її чоловік служить військовослужбовцем у зоні АТО. У міській раді відповіли, що вільної землі у межах населеного пункту немає, а іншого варіанту не запропонували. Сергій Свитко зазначив, що звернеться до Немирівського міського голови з проханням посприяти у позитивному вирішенні зазначеного питання.

Крім того, в межах прийому до керівника обласної Ради звернулися переселенці з Донбасу, які мешкають у Жмеринському районі і гостро потребують дров на обігрів помешкань. А громадянка Тетяна Такташова – пенсіонерка, переселенка з м. Первомайськ Луганської області повідомила, що у її родини, яка тимчасово проживає у с. Медвеже Вушко, практично не залишилось засобів для існування. Чоловік у неї має серйозні проблеми із здоров’ям, діти і внуки (15-17 років) вимушені працювати, щоб прогодуватися. Усе майно, включно із будинком, на попередньому місці проживання втрачені у зв’язку із бойовими діями. Тому вона просить допомогти її родині із пошуком постійного помешкання та надати фінансову підтримку.

Інші питання, з якими звернулися мешканці нашого краю до голови обласної Ради Сергія Свитка, потребують додаткового вивчення та поетапного вирішення. Сергій Свитко сказав, що відреагує на кожне звернення вінничан в межах своїх повноважень та чинного законодавства.  

Повернутись Створено: 23 вересня 2015 року, 18:00 Переглядів: 1059

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація