4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Прийом громадян – один із пріоритетів діяльності обласної Ради Роздрукувати

Щосереди керівники обласної Ради особисто приймають заяви, скарги та пропозиції від жителів нашої області. 26 червня до першого заступника голови обласної Ради Ігоря Кревського та заступника голови обласної Ради Юрія Медведєва на особистому прийомі громадян звернулися 16 осіб з м Вінниці, Вінницького, Жмеринського та Могилів-Подільського районів.

Здебільшого заявники скаржилися на ті проблеми, у вирішенні яких не допомогли представники влади на місцях чи інші місцеві інстанції.

За повідомленням Ігоря Кревського, станом на нинішній день до обласної Ради надійшло понад 300 звернень, 10% з яких становлять колективні.

Найбільше звернень отримано від жителів м. Вінниці, а також з Вінницького, Шаргородького та Бершадського районів.

Найменше питань порушено громадянами Козятинського, Іллінецького, Теплицького та Тиврівського районів.

Серед усіх категорій населення до обласної Ради найчастіше звертаються пенсіонери, ветерани праці, працівники бюджетної сфери, селяни.

Аналіз заяв, пропозицій та скарг свідчить, що громадянами області порушуються питання різної тематики, але домінуючими є проблеми соціального захисту, а саме: надання матеріальної допомоги, перерахування пенсії, забезпечення соціальних виплат. Відтак, для вирішення питання про надання матеріальної допомоги соціально незахищеним верствам населення протягом січня – червня поточного року із фонду депутатів обласної Ради використано коштів на загальну суму понад 680 тис. грн. 

Повернутись Створено: 26 червня 2013 року, 15:41 Переглядів: 1630

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація