Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Прийом громадян – один із пріоритетів діяльності обласної Ради Роздрукувати

Щосереди керівники обласної Ради особисто приймають заяви, скарги та пропозиції від жителів нашої області. 26 червня до першого заступника голови обласної Ради Ігоря Кревського та заступника голови обласної Ради Юрія Медведєва на особистому прийомі громадян звернулися 16 осіб з м Вінниці, Вінницького, Жмеринського та Могилів-Подільського районів.

Здебільшого заявники скаржилися на ті проблеми, у вирішенні яких не допомогли представники влади на місцях чи інші місцеві інстанції.

За повідомленням Ігоря Кревського, станом на нинішній день до обласної Ради надійшло понад 300 звернень, 10% з яких становлять колективні.

Найбільше звернень отримано від жителів м. Вінниці, а також з Вінницького, Шаргородького та Бершадського районів.

Найменше питань порушено громадянами Козятинського, Іллінецького, Теплицького та Тиврівського районів.

Серед усіх категорій населення до обласної Ради найчастіше звертаються пенсіонери, ветерани праці, працівники бюджетної сфери, селяни.

Аналіз заяв, пропозицій та скарг свідчить, що громадянами області порушуються питання різної тематики, але домінуючими є проблеми соціального захисту, а саме: надання матеріальної допомоги, перерахування пенсії, забезпечення соціальних виплат. Відтак, для вирішення питання про надання матеріальної допомоги соціально незахищеним верствам населення протягом січня – червня поточного року із фонду депутатів обласної Ради використано коштів на загальну суму понад 680 тис. грн. 

Повернутись Створено: 26 червня 2013 року, 15:41 Переглядів: 1350

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація