Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Прийом громадян – один із пріоритетів діяльності обласної Ради Роздрукувати

Щосереди керівники обласної Ради особисто приймають заяви, скарги та пропозиції від жителів нашої області. 26 червня до першого заступника голови обласної Ради Ігоря Кревського та заступника голови обласної Ради Юрія Медведєва на особистому прийомі громадян звернулися 16 осіб з м Вінниці, Вінницького, Жмеринського та Могилів-Подільського районів.

Здебільшого заявники скаржилися на ті проблеми, у вирішенні яких не допомогли представники влади на місцях чи інші місцеві інстанції.

За повідомленням Ігоря Кревського, станом на нинішній день до обласної Ради надійшло понад 300 звернень, 10% з яких становлять колективні.

Найбільше звернень отримано від жителів м. Вінниці, а також з Вінницького, Шаргородького та Бершадського районів.

Найменше питань порушено громадянами Козятинського, Іллінецького, Теплицького та Тиврівського районів.

Серед усіх категорій населення до обласної Ради найчастіше звертаються пенсіонери, ветерани праці, працівники бюджетної сфери, селяни.

Аналіз заяв, пропозицій та скарг свідчить, що громадянами області порушуються питання різної тематики, але домінуючими є проблеми соціального захисту, а саме: надання матеріальної допомоги, перерахування пенсії, забезпечення соціальних виплат. Відтак, для вирішення питання про надання матеріальної допомоги соціально незахищеним верствам населення протягом січня – червня поточного року із фонду депутатів обласної Ради використано коштів на загальну суму понад 680 тис. грн. 

Повернутись Створено: 26 червня 2013 року, 15:41 Переглядів: 1450

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація