Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Прийом громадян Роздрукувати

Люди потребують води, землі і храмів

Свята святами, а людські проблеми від того нікуди не діваються. 5 січня на особистий прийом до голови обласної Ради прибули понад десяток вінничан зі своїми скаргами та бідами. Цього разу Сергій Татусяк вислухав питання релігійного змісту, будівництва водогону, а також традиційні – земельні, транспортні та працевлаштування.

Єпископ Вінницький і Брацлавський Онуфрій попросив голову облради посприяти у вирішенні питання протистояння між конфесіями київського та московського патріархатів у селі Росоша Липовецького району. Дане питання давнє, церкви претендують на один із сільських храмів, доводячи кожна свою правоту.
Сергій Татусяк зауважив, що він сповідує принцип мирного вирішення конфліктів, тим більше, якщо це стосується релігії.
– Але обласна рада не має права втручатися у майнові відносини, якщо майно, про яке йде мова (в даному випадку храм), не є комунальною власністю. Тим більше ми не можемо впливати на дану ситуацію, бо конфлікт вирішується в судах, – відповів Татусяк владиці Онуфрію.
Щодо іншого звернення єпископа, а саме: про виділення території у м.Вінниці під будівництво єпархіального управління, – голова пообіцяв вивчити це питання та обговорити його з владою обласного центру.

Особливо нагальним, але складним щодо вирішення Татусяк назвав проблему жителів с.Нова Прилука Липовецького району. Мешканці однієї з вулиць села, яка розташована впритул до смт Турбів, восени постраждали від забруднення хромом криниць з питною водою так само, як і сусіди-турбівчани. Обласною владою терміново було ініційовано будівництво централізованого водопостачання, задля забезпечення населення чистою питною водою.
– Але 15 будинків с.Нова Прилука не увійшли до проекту проведення водопроводу, оскільки від Турбова відділені автотрасою, – розповів Іван Шульгін. – В наслідок цього більше десяти сімей залишилися без нормальної води.
Сергій Татусяк повідомив заявникам, що дане питання вирішити швидко не вдасться, адже новозбудований водогін в Турбові вже завершений і підписані акти про здачу його в експлуатацію.
– Ви втратили час, звернулися із запізненням, – відповів голова облради скаржникам з Липовеччини. – Якщо сьогодні порушувати питання про будівництво водогону у Новій Прилуці – це потрібно розробляти новий проект, готувати новий кошторис і вишуковувати кошти для будівництва. Це дуже складна і довготривала процедура.
Голова пообіцяв віднайти можливі варіанти вирішення проблеми мешканців с.Нова Прилука.

Також Сергій Татусяк доручив підготувати відповідні листи до Міністерства аграрної політики та Академії аграрних наук з проханням роз’яснити ситуацію щодо можливості розпаювання сільськогосподарських земель у селі Корделівка Калинівського району, які належать державному дослідницькому підприємству.
А комісії з питань транспорту і зв’язку, яку очолює Леонід Галушко, голова доручив скликати засідання щодо питання відновлення роботи координаційної ради з питань транспортної безпеки при обласній Раді та адміністрації. З таким проханням на прийом до голови прийшов вінницький підприємець Валерій Денисов. С.Татусяк привітав бажання громадської організації брати участь у забезпеченні населення якісними транспортними послугами.

 

Повернутись Створено: 5 січня 2011 року, 00:00 Переглядів: 837

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація