Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Прийом громадян Роздрукувати

В обласну Раду ходять попередити

Представники об’єднання громадян «Садівник» (м.Вінниця) на особистий прийом до голови обласної Ради 19 січня прийшли не з проханням, а попередженням.

– Хочемо вас поінформувати про безчинство, яке відбувалося протягом останніх двох років в області та Літинському районі. Донести до вас інформацію, щоб попередити будь-які спроби повторення подібного з іншими громадянами, – звернувся до Татусяка представник «Садівника» Петро Касянчук.
За словами заявників, у 2009 році у них обманним шляхом відібрали земельні ділянки у селі Петрик Літинського району і почали продавати іншим людям. На сьогодні справу дачників розглядає прокуратура, відтак у голови обласної Ради вінничани шукали не стільки втручання у справу, як «розуміння і моральної підтримки» їхньої проблеми.

А от проблема жителів обласного центру, які мешкають в районі старого аеропорту (вул.Немирівське шосе), без втручання органів влади не вирішиться, оскільки мова йде про дозвільні процедури.
Кілька родин вінничан отримали дозвіл на переобладнання адміністративної споруди аеропорту на житлове, а от земельну ділянку не можуть оформити – є ряд перешкод. З-поміж іншого – санепідемстанція не надає дозволу, спираючись на норму закону про захисну санітарну зону, під яку підпадає територія, де мешкають заявники.
Сергій Татусяк доручив відповідним управлінням долучитися до вирішення житлової проблеми цих людей. Наразі начальник Вінницької обласної СЕС Валентина Зайцева повідомила, що 21 січня має намір зустрітися з ініціативною групою скаржників і обговорити можливі варіанти рішення.

Також з традиційним для прийомів земельним питанням звернулися жителі Вінницьких Хуторів, проблема яких тягнеться майже 10 років. Їхнє питання вирішувалося по-різному в багатьох інстанціях як області, так і Києва. Селяни неодноразово пікетували під приміщеннями обласної адміністрації, судів та прокуратури. Втім люди не задоволені остаточними вердиктами своїх тяжб, отож за сприянням прийшли ще й до голови облради.
Сергій Татусяк доручив Головному управлінню Держкомзему у Вінницькій області, постійній комісії облради з питань регулювання земельних ресурсів та реформування земельних відносин вивчити питання, створивши для цього (якщо потрібно) тимчасову комісію.
Також голова облради обіцяв сприяти проведенню сходу села Вінницькі Хутори, як того вимагали заявники, за участю представників обласної та районної влад, депутатів тощо.

– Земельні питання – це місцева катастрофа. Щоразу на прийом 8 з 10-ти осіб приходять саме щодо землі. Це картина того, як у нас ділили землю всі ці роки: хтось має сотні гектарів, а хтось не може оформити законних 10 соток. Але я впевнений, що найближчим часом буде дана належна оцінка такому «розподілу» і тим посадовим особам, які цьому сприяли. Для цього вже сьогодні облдержадміністрацією за дорученням Президента розпочато ревізію земель в області, – прокоментував ситуацію Сергій Татусяк.
 

Повернутись Створено: 19 січня 2011 року, 00:00 Переглядів: 849

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація