Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Прийом громадян Роздрукувати

Вінничани скаржаться на роботодавців

30 березня голова обласної Ради Сергій Татусяк провів особистий прийом громадян. Цього разу вінничани найбільше скаржилися на керівників підприємств та установ, своїх роботодавців.

Здебільшого на неправомірні дії керівників надходять не одинокі, а колективні скарги від працівників того чи іншого підприємства. Так селяни з Гайсинщини поскаржилися голові обласної Ради на власника сільськогосподарського товариства, який, на думку людей, безпідставно ліквідував тваринницьку ферму та звільнив з роботи її працівників. Як наслідок, понад десяток людей залишилися без роботи і не можуть знайти іншої.
Не може порозумітися з власним керівництвом й група працівників однієї із лікарень обласного центру. Медики скаржаться, що їм не виплачують передбачених законом надбавок, погрожують звільненням тощо.
Ці та інші випадки конфліктів у трудових колективах, з якими звернулися люди до Сергія Татусяка на особистому прийомі, розглядатимуть профільні комісії обласної Ради в присутності начальників відповідних управлінь та керівників, на яких скаржаться вінничани.

Серед особистих звернень громадян були про працевлаштування, лікування, забезпечення житлом.
Підбиваючи підсумки прийому та узагальнюючи проблематику звернень, Сергій Татусяк зазначив, що питання, з якими звертаються люди до обласної влади не є місцевими, локальними.
– Це біда нашої системи управління. Протиріччя у законодавстві, бюрократичний стиль роботи чиновників на місцях, їхня байдужість – приводять до того, що елементарне питання мусить вирішувати голова обласної Ради чи адміністрації, – зазначив Сергій Татусяк.

Повернутись Створено: 30 березня 2011 року, 00:00 Переглядів: 942

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація