Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Прийом громадян Роздрукувати

Вінничани скаржаться на роботодавців

30 березня голова обласної Ради Сергій Татусяк провів особистий прийом громадян. Цього разу вінничани найбільше скаржилися на керівників підприємств та установ, своїх роботодавців.

Здебільшого на неправомірні дії керівників надходять не одинокі, а колективні скарги від працівників того чи іншого підприємства. Так селяни з Гайсинщини поскаржилися голові обласної Ради на власника сільськогосподарського товариства, який, на думку людей, безпідставно ліквідував тваринницьку ферму та звільнив з роботи її працівників. Як наслідок, понад десяток людей залишилися без роботи і не можуть знайти іншої.
Не може порозумітися з власним керівництвом й група працівників однієї із лікарень обласного центру. Медики скаржаться, що їм не виплачують передбачених законом надбавок, погрожують звільненням тощо.
Ці та інші випадки конфліктів у трудових колективах, з якими звернулися люди до Сергія Татусяка на особистому прийомі, розглядатимуть профільні комісії обласної Ради в присутності начальників відповідних управлінь та керівників, на яких скаржаться вінничани.

Серед особистих звернень громадян були про працевлаштування, лікування, забезпечення житлом.
Підбиваючи підсумки прийому та узагальнюючи проблематику звернень, Сергій Татусяк зазначив, що питання, з якими звертаються люди до обласної влади не є місцевими, локальними.
– Це біда нашої системи управління. Протиріччя у законодавстві, бюрократичний стиль роботи чиновників на місцях, їхня байдужість – приводять до того, що елементарне питання мусить вирішувати голова обласної Ради чи адміністрації, – зазначив Сергій Татусяк.

Повернутись Створено: 30 березня 2011 року, 00:00 Переглядів: 834

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація