Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Прийом громадян Роздрукувати

Вінничани скаржаться на роботодавців

30 березня голова обласної Ради Сергій Татусяк провів особистий прийом громадян. Цього разу вінничани найбільше скаржилися на керівників підприємств та установ, своїх роботодавців.

Здебільшого на неправомірні дії керівників надходять не одинокі, а колективні скарги від працівників того чи іншого підприємства. Так селяни з Гайсинщини поскаржилися голові обласної Ради на власника сільськогосподарського товариства, який, на думку людей, безпідставно ліквідував тваринницьку ферму та звільнив з роботи її працівників. Як наслідок, понад десяток людей залишилися без роботи і не можуть знайти іншої.
Не може порозумітися з власним керівництвом й група працівників однієї із лікарень обласного центру. Медики скаржаться, що їм не виплачують передбачених законом надбавок, погрожують звільненням тощо.
Ці та інші випадки конфліктів у трудових колективах, з якими звернулися люди до Сергія Татусяка на особистому прийомі, розглядатимуть профільні комісії обласної Ради в присутності начальників відповідних управлінь та керівників, на яких скаржаться вінничани.

Серед особистих звернень громадян були про працевлаштування, лікування, забезпечення житлом.
Підбиваючи підсумки прийому та узагальнюючи проблематику звернень, Сергій Татусяк зазначив, що питання, з якими звертаються люди до обласної влади не є місцевими, локальними.
– Це біда нашої системи управління. Протиріччя у законодавстві, бюрократичний стиль роботи чиновників на місцях, їхня байдужість – приводять до того, що елементарне питання мусить вирішувати голова обласної Ради чи адміністрації, – зазначив Сергій Татусяк.

Повернутись Створено: 30 березня 2011 року, 00:00 Переглядів: 807

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація