Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Прийом громадян Роздрукувати

Вінниччина сподівається на допомогу уряду у газифікації

До голови обласної Ради постійно завертаються вінничани з проханням допомогти з газифікацією. 1 червня на особистому прийомі громадян до Сергія Татусяка з такою проблемою звернулися жителі Жмеринського та Погребищенського районів.
Як і в багатьох подібних випадках, сільська рада і жителі села мають документацію на газифікацію, але не мають коштів на здійснення необхідних робіт. Здебільшого питання полягає у підведенні газогону до населеного пункту чи проведення його по території села.
– Наразі обласна Рада не спроможна виділити зі свого бюджету коштів, необхідних для завершення газових об’єктів. Я знаю, що уряд має виділити «Нафтогазу» кошти для газифікації населених пунктів в регіонах. Сподіваємося, Вінницька область отримає якусь частину на свої потреби. Принаймні, ми будемо звертатися в Кабмін з таким проханням, – зазначив Сергій Татусяк.
Він повідомив, що кошти будуть спрямовані туди, де виконано понад 50% робіт з газифікації. Наразі експерти підраховують скільки таких об’єктів є на Вінниччині і які з них потрібно завершити, як пріоритетні.
Втім, голова облради додав, що політика держави і влади області – перехід на альтернативні види енергії, які є дешевшими за природній газ.

Всього у середу на прийомі в голови обласної Ради побувало 15 заявників з питаннями (окрім газифікації) виділення матеріальної допомоги, лікування, працевлаштування, забезпечення житлом.

 

Повернутись Створено: 1 червня 2011 року, 00:00 Переглядів: 877

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація