Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Прийом громадян Роздрукувати

Вінниччина сподівається на допомогу уряду у газифікації

До голови обласної Ради постійно завертаються вінничани з проханням допомогти з газифікацією. 1 червня на особистому прийомі громадян до Сергія Татусяка з такою проблемою звернулися жителі Жмеринського та Погребищенського районів.
Як і в багатьох подібних випадках, сільська рада і жителі села мають документацію на газифікацію, але не мають коштів на здійснення необхідних робіт. Здебільшого питання полягає у підведенні газогону до населеного пункту чи проведення його по території села.
– Наразі обласна Рада не спроможна виділити зі свого бюджету коштів, необхідних для завершення газових об’єктів. Я знаю, що уряд має виділити «Нафтогазу» кошти для газифікації населених пунктів в регіонах. Сподіваємося, Вінницька область отримає якусь частину на свої потреби. Принаймні, ми будемо звертатися в Кабмін з таким проханням, – зазначив Сергій Татусяк.
Він повідомив, що кошти будуть спрямовані туди, де виконано понад 50% робіт з газифікації. Наразі експерти підраховують скільки таких об’єктів є на Вінниччині і які з них потрібно завершити, як пріоритетні.
Втім, голова облради додав, що політика держави і влади області – перехід на альтернативні види енергії, які є дешевшими за природній газ.

Всього у середу на прийомі в голови обласної Ради побувало 15 заявників з питаннями (окрім газифікації) виділення матеріальної допомоги, лікування, працевлаштування, забезпечення житлом.

 

Повернутись Створено: 1 червня 2011 року, 00:00 Переглядів: 853

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація