Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Прийом громадян Роздрукувати

Вінниччина сподівається на допомогу уряду у газифікації

До голови обласної Ради постійно завертаються вінничани з проханням допомогти з газифікацією. 1 червня на особистому прийомі громадян до Сергія Татусяка з такою проблемою звернулися жителі Жмеринського та Погребищенського районів.
Як і в багатьох подібних випадках, сільська рада і жителі села мають документацію на газифікацію, але не мають коштів на здійснення необхідних робіт. Здебільшого питання полягає у підведенні газогону до населеного пункту чи проведення його по території села.
– Наразі обласна Рада не спроможна виділити зі свого бюджету коштів, необхідних для завершення газових об’єктів. Я знаю, що уряд має виділити «Нафтогазу» кошти для газифікації населених пунктів в регіонах. Сподіваємося, Вінницька область отримає якусь частину на свої потреби. Принаймні, ми будемо звертатися в Кабмін з таким проханням, – зазначив Сергій Татусяк.
Він повідомив, що кошти будуть спрямовані туди, де виконано понад 50% робіт з газифікації. Наразі експерти підраховують скільки таких об’єктів є на Вінниччині і які з них потрібно завершити, як пріоритетні.
Втім, голова облради додав, що політика держави і влади області – перехід на альтернативні види енергії, які є дешевшими за природній газ.

Всього у середу на прийомі в голови обласної Ради побувало 15 заявників з питаннями (окрім газифікації) виділення матеріальної допомоги, лікування, працевлаштування, забезпечення житлом.

 

Повернутись Створено: 1 червня 2011 року, 00:00 Переглядів: 825

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація