Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Прийом громадян Роздрукувати

Вінниччина сподівається на допомогу уряду у газифікації

До голови обласної Ради постійно завертаються вінничани з проханням допомогти з газифікацією. 1 червня на особистому прийомі громадян до Сергія Татусяка з такою проблемою звернулися жителі Жмеринського та Погребищенського районів.
Як і в багатьох подібних випадках, сільська рада і жителі села мають документацію на газифікацію, але не мають коштів на здійснення необхідних робіт. Здебільшого питання полягає у підведенні газогону до населеного пункту чи проведення його по території села.
– Наразі обласна Рада не спроможна виділити зі свого бюджету коштів, необхідних для завершення газових об’єктів. Я знаю, що уряд має виділити «Нафтогазу» кошти для газифікації населених пунктів в регіонах. Сподіваємося, Вінницька область отримає якусь частину на свої потреби. Принаймні, ми будемо звертатися в Кабмін з таким проханням, – зазначив Сергій Татусяк.
Він повідомив, що кошти будуть спрямовані туди, де виконано понад 50% робіт з газифікації. Наразі експерти підраховують скільки таких об’єктів є на Вінниччині і які з них потрібно завершити, як пріоритетні.
Втім, голова облради додав, що політика держави і влади області – перехід на альтернативні види енергії, які є дешевшими за природній газ.

Всього у середу на прийомі в голови обласної Ради побувало 15 заявників з питаннями (окрім газифікації) виділення матеріальної допомоги, лікування, працевлаштування, забезпечення житлом.

 

Повернутись Створено: 1 червня 2011 року, 00:00 Переглядів: 929

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація